1%
  • 10/10

فروش وارزون موبایل در چهار روز اول عرضه رکورد زد

هنوز خبری از بهبود بازی نیست!!

فروش وارزون موبایل در چهار روز اول عرضه رکورد زد ۸ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فروش وارزون موبایل

شاید از زمان عرضه مشکلات کوچک و بزرگ زیادی داشته، اما به نقل از گزارشی رسمی، فروش وارزون موبایل در چهار روز اول عرضه نسبتا خوب بوده است.

طبق گزارش رسمی تازه منتشر شده، بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل علیرغم نقدهای منفی و شکایات کاربران، توانسته به درآمد ۱.۴ میلیون دلاری در چهار روز اول عرضه برسد. این بازی که هفته گذشته راهی تلفن‌های همراه شد، برای اکتیویژن موفقیت جدیدی را به دست آورد. جالب اینجاست که بیش از ۴۰ درصد درآمد اکتیویژن بلیزارد در سه ماهه اول سال گذشته از بازی‌های موبایل به دست آمده که نشان می‌دهد چرا این کمپانی مطرح تا این حد بر بازار موبایل متمرکز است.

ایالات متحده نقش پررنگی در فروش وارزون موبایل داشته، زیرا ۴۷ درصد از درآمد بازی را به خود اختصاص داده که معادل ۱.۱ میلیون دلار است. شیلی با ۲۰۲۵۰۰ دلار که ۹ درصد از کل درآمد را به خود اختصاص می‌دهد نیز به‌عنوان دومین سرمایه گذار بزرگ در رتبه بعدی قرار دارد. استرالیا و آلمان هم در جایگاه سوم قرار دارند و هر کدام ۸ درصد از کل درآمد را به خود اختصاص داده‌اند که مجموعا حدود ۳۶۰۰۰۰ دلار است.

اگرچه ممکن است این اعداد و ارقام برای برخی یک موفقیت مالی در نظر گرفته شود، اما طرفداران فرانچایز کالاف دیوتی نمی‌توانند آن را با اعداد و ارقام بازی کالاف دیوتی موبایل در سال ۲۰۱۹ مقایسه نکنند. برای کسانی که نمی‌دانند، این عنوان محبوب توانسته بود به موفقیت چشمگیری کسب کند و در هفته اول چیزی حدود ۱۷.۷ میلیون دلار از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای بدست بیاورد. اگرچه جدیدترین اثر اکتیویژن به‌طور قابل توجهی پسرفت داشته، اما همچنان به موفقیت کلی فرانچایز کالاف دیوتی کمک زیادی می‌کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا وارزون موبایل می‌تواند به همان بازی تبدیل شود که همه انتظارش را می‌کشیدند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments