گولاگ در بازی وارزون 2 به حالت 1 در برابر 1 بازمی‌گردد

بازگشت گولاگ به شکل نفس‌گیرتر

گولاگ در بازی وارزون 2 به حالت 1 در برابر 1 بازمی‌گردد

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریون استودیوز (Raven Studious) از بازگشت حالت 1 در برابر 1 گولاگ در بازی وارزون 2 خبر دادند.

در فصل دوم بازی وارزون 2، حالت 1 در برابر 1 گولاگ با حالت فعلی 2 در برابر 2، که انتقادات زیاد بر آن وارد بود، جایگزین می‌شود. خبری خوب برای بازیکنان وارزون 2 که می‌خواهند کمی بیشتر با دشمنانشان آشنا شوند. گولاگ خیلی سریع به یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های بازی وارزون تبدیل شد. دو نفر از بازیکنان پس از مرگ، در یک فضای کوچک با یک‌دیگر مبارزه می‌کنند و هر کسی که پیروز شود، به بازی برمی‌گردد. یک مسابقه‌ی خطرناک که به مهارت و دقت نیاز دارد. البته سرعت هم خیلی مهم است چرا که هر کس زودتر دشمن را ببیند و به او تیراندازی کند، برنده می‌شود.

تغییرات گولاگ در بازی وارزون 2

گولاگ در بازی وارزون 2 دچار یک سری تغییرات شد. بجای مسابقه‌ی 1 در برابر 1، بازیکنان‌ به صورت 2 در برابر 2 با یک‌دیگر روبرو می‌شوند. افزایش بازیکنان باعث بزرگ‌تر شدن نقشه هم شد که از هیجان گولاگ می‌کاهد. خیلی اوقات هم بازیکنان از عملکرد هم‌تیمی‌ خود راضی نبودند و به ضررشان تمام می‌شد. همچنین یک زندان‌بان مینی‌گان به‌دست هم به این حالت اضافه شد.

به گزارش رسانه GameSpot، مشخص نیست که آیا بازگشت حالت 1 در برابر 1 گولاگ در بازی وارزون 2، باعث کوچک‌تر شدن نقشه و حذف زندان‌بان می‌شود یا خیر. با این حال سازندگان قول داده‌اند که در هفته‌های آینده، اخبار بیشتری را در این باره منتشر کنند. چندی پیش استودیوی اکتیویژن (Activision) از تاخیر عرضه‌ی فصل دوم وارزون 2 تا تاریخ 15 فوریه (26 بهمن) خبر داد. فصل دوم بازی وارزون 2 میزبان تغییرات دیگری‌ هم خواهد بود. بر اساس گزارش‌ها، حالت‌های محبوب Gun Game و Gunfight هم در فصل دوم وارزون 2، به این بازی اضافه می‌شوند.

بازی وارزون 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌ استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز ایکس و اس در دسترس است. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا