1%
  • 0/10

بودجه فیلم Joker 2 مشخص شد؛ ولخرجی عجیب و غریب وارنر!

دستمزد بازیگران هم مشخص شده است

بودجه فیلم Joker 2 مشخص شد؛ ولخرجی عجیب و غریب وارنر! ۲ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بودجه فیلم Joker 2

رسانه Variety در بخشی از گزارش اخیر خود که روی سیاست‌های استودیو وارنر تمرکز دارد، بودجه فیلم Joker 2 را فاش کرده است.

اولین اقتباس سینمایی جوکر که سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد، علی‌رغم نامناسب بودن برای افراد زیر ۱۷ سال توانست بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشد. این اثر که با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، همچنان پرفروشترین فیلم تاریخ سینما با درجه سنی R است. با در نظر گرفتن این موفقیت‌ها و طبق یک قانون نانوشته، انتظار می‌رفت وارنر برای فیلم Joker: Folie à Deux بودجه بیشتری در نظر بگیرد.

رسانه Variety چندی پیش یک گزارش اختصاصی کار کرد و در آن به سیاست‌های جدید استودیو وارنر پرداخت. در بخشی از مطلب، بودجه فیلم Joker 2 فاش شده که می‌توان با اطمینان گفت هیچ کس انتظار چنین رقمی را نداشته است. قسمت دوم جوکر بودجه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار داشته که بیش از ۳ برابر بودجه قسمت اول است. همچنین ورایتی دستمزد بازیگران اصلی را هم گفته است.

واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در فیلم Joker 2 بازگشته و بار دیگر بعنوان آرتور فلک جلوی دوربین رفته است. او برای این اثر ۲۰ میلیون دلار دریافت کرد. لیدی گاگا (Lady Gaga) هم که نقش هارلی کویین را بر عهده دارد، دستمزدش ۱۲ میلیون دلار بود. از آنجایی که Joker 2 یک اثر واقعی گرایانه بوده و نیاز چندانی به جلوه‌های ویژه ندارد، مشخص نیست مابقی بودجه برای چه چیزی خرج شده است.

منابع غیررسمی چندی پیش گفته بودند تام کروز (Tom Cruise) ممکن است در فیلم جدید کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino)، یعنی The Movie Critic نقش آفرینی کند. رسانه ورایتی در گزارش جدید خود این موضوع را تایید کرده اما تاکید داشت هنوز قطعی نشده است. در ضمن، ورایتی گفت کروز دوست دارد دوباره با پل توماس اندرسون (Paul Thomas Anderson) همکاری داشته باشد.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۵ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینمای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments