1%
  • 0/10

همکاری مجدد برد پیت و کوئنتین تارانتینو در فیلم The Movie Critic

همکاری مجدد برد پیت و کوئنتین تارانتینو در فیلم The Movie Critic ۰ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
برد پیت و کوئنتین تارانتینو

رسانه Deadline در یکی از گزارش‌های تازه خود از همکاری مجدد برد پیت و کوئنتین تارانتینو در ساخت فیلمی سینمایی خبر داده است.

کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) یکی از فیلمسازهای مشهور آمریکایی بوده و طی چهار دهه فعالیتش در صنعت سینما، با بازیگران شناخته شده زیادی همکاری داشته است. او حدوداً پنج سال پیش Once Upon a Time in Hollywood را به سینماها آورد که لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio)، برد پیت (Brad Pitt)، مارگو رابی (Margot Robbie) و آلپاچینو (Al Pacino) در آن نقش آفرینی کرده بودند.

فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی چند سالی است که قصد دارد به فعالیت خود بعنوان کارگردان خاتمه دهد اما هر بار با ایده جدیدی بازمی‌گردد. فیلم جدید کوئنتین تارانتینو The Movie Critic نامگذاری شده و در حال حاضر بعنوان آخرین فیلمش شناخته می‌شود.

رسانه Deadline در یک گزارش اختصاصی از همکاری مجدد برت پیت و کوئینتین تارانتینو در فیلم The Movie Critic خبر داده است. در حال حاضر مشخص نیست ستاره هالیوود برای چه نقشی به پروژه پیوسته اما خبرنگار احتمال می‌دهد نقش اصلی را بر عهده داشته باشد. همچنین سونی پیکچرز احتمالاً بعنوان ناشر در ساخت مشارکت می‌کند.

فیلم The Movie Critic اواخر دهه ۷۰ میلادی در کالیفرنیا جریان داشته و درباره یک منتقد است که شهرت چندانی ندارد. کوئنتین تارانتینو در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود داستان اثر جدیدش بر اساس یک فرد واقعی است:

او درباره فیلم‌های جریان اصلی می‌نوشت. فکر می‌کنم منتقد بسیار خوبی بود. البته خیلی بد ادب بود و فحش می‌داد. از توهین‌های نژادی استفاده می‌کرد اما متن‌هایش خیلی سرگرم کننده بودند.

کوئنتین تارانتینو در یکی دیگر مصاحبه‌های خود گفته بود منتقدی که فیلم را بر اساسش می‌سازد، در ۳۵ سالگی فوت شد. از همین رو، بدنبال فردی برای نقش اصلی می‌گردد که حول و حوش ۳۵ سال سن داشته باشد. تارانتینو همچنین گفته بود فردی را برای نقش اصلی در نظر دارد که تاکنون با او همکاری نداشته است. اگر ادعای خبرنگار ددلاین صحت داشته باشد، باید گفت تارانتینو از گفته‌هایش عقب نشینی کرده است.

طبق گزارش ددلاین، فیلم The Movie Critic احتمالاً در سال آینده میلادی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments