بازی Warframe برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس تایید شد

به‌روزرسانی بزرگی در راه است

بازی Warframe برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس تایید شد نیکان صبوری ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Warframe پلی‌استیشن 5

طبق گزارش به دست آمده، Digital Extremes تصمیم دارد که بازی پرچم‌دار خود یعنی Warframe را برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر کند.

Warframe یک عنوان تیراندازی سوم شخص و نقش‌آفرینی بوده که اولین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت رایگان توسط استودیوی Digital Extremes تولید و برای پلتفرم ویندوز منتشر گردید. شرکت Leyou Technology در واقع مالک و شرکت مادر استودیوی Digital Extremes به حساب می‌آید. طبق گزارش و تحقیقی که سایت Gamespot انجام داده، در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی تعداد ۵۷.۵ میلیون بازیکن در بازی وارفریم ثبت نام کرده‌اند.

میزان رشد تعداد بازیکنان نسبت به سال‌های گذشته، میزان ۱۲ درصد کاهش داشت که Leyou در جواب به این موضوع به سه دلیل مهم اشاره کرد. آن‌ها گفتند که کاهش میزان بازیکنان ابتدا به دلیل بازی‌های مشابه و رقیب آن‌ها است. Leyou به صورت مستقیم به بازی مورد نظر اشاره نکرد ولی بدون شک رایگان شدن بازی Destiny 2 یکی از دلایل اصلی کاهش بازیکنان است. در بخش دوم Leyou به جابه‌جایی نسل اشاره می‌کند، آن‌ها معتقدند که بسیاری هستند که منتظر کنسول‌های نسل بعد یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هستند تا بتوانند بازی Warframe را روی آن اجرا کنند. Leyou Technology در این موضوع گفت:

استودیوی Digital Extremes برنامه دارد تا Warframe برای کنسول‌های بیشتری عرضه کند. از جمله آن‌ها می‌توان به کنسول‌ها و سخت افزار‌های نسل بعد اشاره کرد.

در نهایت سومین دلیلی که Leyou Technology از کاهش میزان بازیکنان عنوان Warframe بیان کرد، کوچک‌تر شدن تیم است که به تولید کنندگان اجازه نمی‌دهد تا مانند گذشته، به‌روزرسانی‌ها را در زمان کوتاه عرضه کنند. Leyou Technology امیدوار است که با عرضه‌ی Warframe روی کنسول‌های نسل بعد میزان بازیکنان افزایش یابد. این شرکت در خصوص برنامه‌های آینده‌ی بازی گفت:

آینده‌ای که برای بازی Warframe در سال ۲۰۲۰ میلادی در نظر داریم، این است که داستان جدیدی تحت نام The New War را در سال جاری منتشر کنیم. همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای حالت Empyrean در نظر داریم. قرار است برای کسانی که تازه وارد بازی می‌شوند هم تغییراتی به وجود بیاوریم تا تعادل بهتری برای آن‌ها وجود داشته باشد. در واقع ۲۰۲۰ یک سال عالی دیگر برای Warframe خواهد بود. اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های شرکت در رویداد TennoCon ماه جولای منتشر می‌شود.

در نهایت علاقه‌مندان و کسانی که این عنوان را بازی می‌کنند باید تا تاریخ ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۹ (۱۱ جولای ۲۰۲۰) که مراسم TennoCon برگزار می‌شود، صبر کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا