انیمه حمله به تایتان: قدرت تایتان چکش جنگ چیست؟

انیمه حمله به تایتان: قدرت تایتان چکش جنگ چیست؟

تهاجمی‌ترین تایتان!

قدرت باورنکردنی تایتان چکش جنگ که قادر به ساخت سازه‌هایی از گوشت سخت تایتان بود، برای نسل‌ها در خانواده تایبور منتقل شد.

به عنوان آخرین نه تایتان که به طور رسمی معرفی شد، ساخت پس زمینه و سکانس برای اولین بار به خوبی در آرک مارلی انیمه حمله به تایتان که پس از چهار سال پرش زمانی سری انجام شد، گسترش یافت. در حالی که در ابتدا فقط در طول مکالمات به آن اشاره شد، تایتان در پس‌زمینه حضور پیش‌گویی داشت، زیرا با حضور او تنش در روایت به اوج می‌رسید.

این انتظار سرانجام در Raid on Liberio به اتمام رسید، زمانی که داد و بیداد مرگبار ارن به عنوان تایتان حمله، لارا تایبور را مجبور کرد تا قدرت تایتان چکش جنگ را به نمایش بگذارد. نیازی به گفتن نیست که قدرت این تایتان ارن را ناامید نکرد، زیرا مشخص شد که این تایتان قادر به تغییر محیط و ایجاد سلاح‌های قدرتمند است و قدرت تایتان چکش جنگ را به عنوان یکی از برجسته‌ترین تایتان‌ها در دنیای Attack on Titan معرفی کرد.

عملیات از راه دور

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد War Hammer Titan یا تایتان چکش جنگ مکانیزمی بود که در پشت آن چگونه یک شیفتر بدنه آن را کنترل می‌کرد. اکثر تایتان شیفترها در پشت تایتان‌هایشان قرار داشتند – درست مانند مورد تایتان‌های خالص – که آن را به نقطه ضعف طبیعی برای هدف‌گیری حریف تبدیل می‌کرد. در مقابل، کاربر War Hammer Titan می‌توانست تصمیم بگیرد که آن را از پشت بدنه تایتان کنترل نکند و در عوض بدن خود را درون یک کریستال سخت شده از همان جنسی که تایتان مونث آنی لئونهارت قادر به نشان دادن آن بود، محصور کند. این کریستال که توسط طناب گوشتی به پای تایتان متصل است، امکان عملیات از راه دور را فراهم می‌کند.

به همین دلیل، ساخت تایتان چکش جنگ از پاهایش شروع شد نه از پشتی که بدن شیفتر به طور سنتی در آن قرار داشت. به همین دلیل، کاربر می‌توانست تایتان و قدرت‌هایش را از روی زمین در نقاط مختلف نشان دهد و از زمین به‌عنوان وسیله‌ای برای حمله برای کسب مزیت در نبرد استفاده کند. تنها اشکالی که در اینجا وجود داشت این بود که کاربر در صورت جدا شدن کریستال از کابل آسیب پذیر بود. با این حال، شما همچنین می‌توانید کابل را تحت شرایط مناسب اصلاح کنید. علاوه بر این، تایتان چکش جنگی یکی از معدود تایتان‌های نه گانه‌ای بود که قادر به تکلم به شکل تایتان بود، همراه با تایتان ارابه، تایتان جانور زیک و تایتان آرواره یمیر.

ساخت ابزار جنگی

از نظر ظاهری، بدنه ۱۵ متری تایتان چکش جنگ لارا تایبور بدون مو بود و تقریباً به طور کامل با یک زره تنگ پوست سفید پوشیده شده بود که از همان موادی ساخته شده بود که توانایی‌های منحصر به فرد آن را نشان می‌‌داد. تنها قسمت‌هایی که زره پوشانده نشده بود چشم‌ها، قسمت‌هایی از گردن و شانه‌ها و همچنین قسمت پایین صورت بود. همانطور که گفته شد، حتی این مناطق با نوارهای نازکی از همان مواد زره پوشانده شده بودند که نوعی بافت زره‌ای در بالای آنها تشکیل می‌داد. زیر زره، تایتان پوستی با رنگ قرمز داشت.

تایتان چکش جنگ مانند نامش، به طور بالقوه بالاترین توانایی تهاجمی را در بین تمام نه تایتان را دارد. این نتیجه قدرت سخت شدن ساختاری آن بود که به آن اجازه ساخت و دستکاری سازه‌هایی از گوشت سخت شده تیتان را می‌داد. این سازه‌ها بسته به میل کاربر می‌توانند سفت، تیز یا انعطاف پذیر باشند. به طور کلی، سازه‌های مورد بحث سلاح‌هایی مانند شمشیر، نیزه، کمان پولادی، شلاق دم گربه‌ای یا چکش همنام تیتان – که شبیه یک پتک با دسته‌ای دراز است، بودند.

با این ساختارها، تایتان قادر به انجام حملات ویرانگری است که در ابتدا حتی تایتان حمله ارن را تحت تاثیر قرار داد. علاوه بر این، War Hammer Titan حتی می‌تواند توانایی‌های سخت‌شدگی ساختاری خود را به محیط خود گسترش دهد، تا میخ‌های عظیمی از زمین تولید کند تا دشمنان نزدیک‌تر را به نابود کند، یا میخ‌هایی کوچک‌تر برای بی‌حرکت کردن پاهای آن‌ها. در حالی که این توانایی بسیار مفید است، باید در حد اعتدال از آن استفاده کرد، زیرا استفاده بی وقفه از سخت شدن ساختاری کاربر را خیلی سریع خسته می‌کند.

غرور خانواده تایبور

برخلاف نه تایتان دیگر، تایتان چکش جنگ تنها تایتانی بود که پس از جنگ بزرگ تایتان در دستان خانواده تایبور باقی ماند. خانواده تایبور به عنوان یکی از خانواده‌های اشرافی الدیا که برای کنترل نه تایتان در طول این درگیری جنگیدند، اولین کسانی بودند که با پادشاه فریتز متحد شدند و از طرح او برای عقب نشینی به پارادایس حمایت کردند. متعاقباً، آنها همچنین در ریشه کن کردن امپراتوری الدیان توسط مارلی کمک کردند و با وجود میراث الدیایی خود، بالاترین کرسی قدرت را در کشور اشغال کردند.

در ازای آن، خانواده تایبور به مارلی‌ها آزادی خود را برای خودگردانی به عنوان نوعی توبه برای گناهان اجدادشان دادند. تایتان چکش جنگ برای نسل‌ها پس از جنگ بزرگ تایتان به خانواده تایبور منتقل شد، تا زمانی که لارا، خواهر کوچک‌تر ویلی تایبور آن را به ارث برد. در سال ۸۵۴ زیک یگر، تایتان جانور و رئیس جنگ واحد جنگجوی مارلیان، سعی کرد ویلی را متقاعد کند که از تایتان چکش جنگی حمایت کند تا عملیات دوم را برای بازپس گیری تیتان بنیانگذار از پارادیس انجام دهد.

این درخواست در نهایت مورد توجه قرار نگرفت، زیرا تایتان حمله ارن، گردهمایی نمایندگان جهانی را در لیبریو قتل عام کرد. پس از کشتن ویلی، ارن به مبارزه با لارا در فرم تایتان خود پرداخت و تقریباً شکست خورد، تا اینکه میکاسا در زمان مناسب برای نجات او رسید. سپس او توانست کریستال لارا را پیدا کند و از تایتان آرواره پورکو گالیارد برای خرد کردن آن استفاده کرد و به او اجازه داد بقایای لارا را مصرف کند و کنترل تایتان او را به دست آورد.

پس از آن، ارن از تایتان چکش جنگ برای فرار از زندان خود در پارادایس استفاده کرد و حتی از سخت شدن ساختاری آن در نبرد با راینر و پورکو در جنگ برای آرک پارادایس حمله به تایتان استفاده کرد. در پایان، تایتان چکش جنگ به طور موثر با تایتان بینان‌گدار و تایتان حمله ادغام شد، زمانی که ارن پس از رسیدن به دنیای مسیرها با کمک زیک، Rumbling را آغاز کرد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا