#مهسا_امینی

فیلمبرداری اقتباس سینمایی The Walking Dead چه زمانی شروع می‌شود؟

این اثر به ریک گرایمز می‌پردازد

فیلمبرداری اقتباس سینمایی The Walking Dead چه زمانی شروع می‌شود؟ سورنا رضایی ۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
فیلمبرداری اقتباس سینمایی The Walking Dead

اندرو لینکلن در گفتگو اخیر خود با مجله بریتانیایی SFX درباره زمان فیلمبرداری اقتباس سینمایی The Walking Dead صحبت کرده است.

The Walking Dead، شخصیت‌های متعددی را در خود جای داده که ریک گرایمز با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) یکی از آن‌ها است. او در نخستین قسمت سریال معرفی شد و به خاطر توانایی‌های خود رهبری گروهی از بازماندگان را در یک دنیای آخرالزمانی به دست گرفت. گرایمز در فصل نهم خود را قربانی کرد تا دیگر اعضای گروهش زنده بمانند. با وجود این اتفاق، گرایمز در قالب یک فیلم سینمایی بازخواهد گشت؛ اثری که اطلاعات چندانی از آن موجود نیست.

به لطف The Walking Dead: World Beyond که چندی پیش روی آنتن AMC رفت، اطلاعات بیشتری از سرنوشت ریک گرایمز در اختیار مخاطبان قرار گرفت. ریک در پی انفجار پل به شدت زخمی شده بود و وضعیت جسمانی مساعدی نداشت. در همین حین، تعدادی از اعضای Civic Republic Military یا به اختصار CRM او را یافته، سوار هلی کوپتر کرده و به مقر خود می‌برند. CRM، جامعه‌ای سازمان‌یافته است که پس از شیوع ویروس کرونا و تبدیل عمده جمعیت انسان‌ها به زامبی شکل گرفت. این جامعه به تجهیزات پیشرفته‌ای دسترسی دارد. در ضمن، فعلا نمی‌دانیم پس از انتقال به مقر CRM چه اتفاقی برای گرایمز رخ داده است.

اندرو لینکلن اخیرا مصاحبه‌ای را با مجله بریتانیایی SFX انجام داده است؛ مجله‌ای که تمرکز اصلی‌اش روی مطالب مربوط به جلوه‌های ویژه و آثار علم-تخیلی و فانتزی قرار دارد. او در بخشی از گفتگو زمان فیلمبرداری اقتباس سینمایی The Walking Dead را فاش کرده است:

هیجان زیادی داریم تا در اولین فرصت ممکن فیلمبرداری را شروع کنیم. طبق صحبت‌هایی که انجام می‌شوند، فاز تولید احتمالا در بهار آغاز خواهد شد. بی‌صبرانه منتظر هستم تا بار دیگر چکمه‌های کابویی را بپوشم.

بازیگر سریال The Walking Dead در ادامه گفتگو با SFX فاش کرد قراردادش به یک فیلم خلاصه نشده و می‌تواند در دو اقتباس سینمایی دیگر هم به نقش‌آفرینی بپردازد. با توجه به گفته‌های او، جدا از همه‌گیری ویروس کرونا که تعطیلی طولانی مدتی را به پروژه تحمیل کرد، وسواس تیم تولید عامل دیگری بوده که باعث شد آغاز فیلمبرداری اینقدر طول بکشد. دست‌اندرکاران می‌خواهند به اطمینان برسند همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. لینکلن همچنین گفت در صورتی که قسمت اول بتواند مطابق انتظار عمل کند، ساخت قسمت‌های بعدی در نظر گرفته می‌شود.

The Walking Dead با فصل بعدی به انتهای خود می‌رسد اما این به معنی پایان کار فرنچایز نیست. AMC قصد دارد با ساخت اسپین‌آف‌های مختلف جهان داستان را بیش از پیش گشترش دهد. Tales of the Walking Dead و سریالی با محوریت دریل دیکسن و کارول پلتیر از آثار جدیدی هستند که فصل نخستشان در دست ساخت قرار دارد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا