تریلر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond از بازگشت یک شخصیت قدیمی خبر می‌دهد

این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان دارد

شبکه AMC‌ به تازگی تریلر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond را منتشر کرده که از بازگشت یک شخصیت قدیمی خبر می‌دهد.

AMC از سال‌ها قبل تصمیم گرفت جهان داستان واکینگ دد را گسترش دهد. در همین راستا، اولین اسپین آف The Walking Dead را ساخت و تحت عنوان Fear the Walking Dead در سال ۲۰۱۵ میلادی روی آنتن برد. حالا هم دومین اسپین آف از راه رسیده که The Walking Dead: World Beyond نامگذاری شده است. Fear the Walking Dead تاکنون شش فصل دریافت کرده و فصل هفتمش هم به‌زودی پخش می‌شود، در این حالی است که گروهی از مخاطبان اعتقاد دارند سریال مزبور مدت‌ها قبل باید به انتها می‌رسید و ادامه یافتنش یک اقدام بیهوده بوده است.

مدیران AMC که انتقادهای طرفداران واکینگ دد را دریافت کرده بودند، تصمیم گرفتند The Walking Dead: World Beyond یک مینی سریال باشد که با فصل دوم به انتها می‌رسد. تا به این لحظه فصل اولش منتشر شده و فصل پایانی‌اش هم ماه آینده میلادی روی آنتن می‌رود. داستان روی گروهی از نوجوانان تمرکز دارد که تمامی سال‌های زندگی خود را در پناهگاه گذرانده و درکی از خطرات دنیای بیرون ندارند. با این حال، مجبور می‌شوند پناهگاه را ترک کنند تا گم‌شده‌ای را بیابند.

شبکه AMC ساعاتی قبل تریلر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond را در کانال یوتیوب واکینگ دد به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و با توجه به آنچه به تصویر می‌کشد، می‌توان گفت قسمت‌های پیش رو سرشار از خیانت و وعده‎‌های توخالی است. همچنین در بخشی از ویدیو می‌بینیم یکی از شخصیت‌ها سعی دارد راهی برای مقابله با ویروس بیاید تا انسان‌ها بار دیگر بتوانند کنترل سیاره زمین را بدست بگیرند. البته نکات جالب‌توجه تریلر به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

تریلر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond در ثانیه‌های پایانی خود ان ملقب به جیدیس را نشان می‌دهد. او نخستین بار در The Walking Dead معرفی شد و رهبری گروه زباله‌گردها را بر عهده داشت. در پی نبرد با گروه ناجیان، جیدیس تغییر جبهه داد و به شخصیت‌های اصلی پیوست تا بتواند اقداماتش طی چند وقت اخیر را جبران کرده و اصطلاحا، به سوی رستگاری قدم بردارد. اینطور که به نظر می‌رسد، جیدیس بار دیگر به شخصیتی بی‌رحم تبدیل شده است. او حالا با Civic Republic Military همکاری کرده و آن‌ها را آخرین امید بشریت معرفی می‌کند.

جدا از سرنوشت شخصیت‌های داستان، تلاش‌های Civic Republic Military برای یافتن راهی به منظور مقابله با ویروس مرگبار توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. البته این موضوع چندان در فصل نخست مورد کندوکاش قرار گرفت و انتظار می‌رود نویسندگان به واسطه فصل پایانی به تمامی سوالات پاسخ دهند.

در انتها، لازم به ذکر است فصل پایانی The Walking Dead: World Beyond از ۱۰ قسمت تشکیل شده و روند پخش آن از تاریخ ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ اکتبر) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا