تماشا کنید: تاریخ انتشار بخش دوم فصل یازدهم واکینگ دد اعلام شد

منتظر ۸ قسمت دیگر باشید

شبکه AMC با انتشار یک تیزر جدید در کانال یوتیوب خود، تاریخ انتشار بخش دوم فصل یازدهم واکینگ دد را اعلام کرده است.

رابرت کرکمن (Robert Kirkman) یک نویسنده کمیک است. او که سابقه کار روی کمیک بوک‌های مارول را در پرونده هنری‌اش دارد، اوایل قرن بیست و یک میلادی کمیک بوک خود را عرضه کرد که واکینگ دد نام داشت. کرکمن پس از تلاش‌های متعدد سرانجام توانست داستانش را با کمک شبکه AMC به سریال تبدیل کرده و روی آنتن ببرد. The Walking Dead در ابتدا طرفداران زیادی داشت اما به مرور زمان دچار افت کیفی قابل‌توجهی شد. در نتیجه، نرخ بازدیدش به مرور زمان کاهش یافت. محصول مشترک AMC و بخش تلویزیون قرن بیستم در روز های اوج خود به صورت میانگین بیش از ۱۴ میلیون بازدیدکننده داشت اما این رقم حالا به ۴ میلیون هم نمی‌رسد.

در شرایطی که به نظر می‌رسید فصل دوازدهم واکینک دد ساخته شود، AMC سرانجام تسلیم انتقادات گروهی از طرفداران شد و تصمیم گرفت داستان را با فصل یازدهم به انتها برساند. این فصل دارای ۲۴ قسمت بوده و قرار است در قالب سه بخش ۸ قسمتی روی آنتن برود. فصل پایانی در شرایطی آغاز می‌شود که اتفاقات اخیر ضربه بزرگی به جامعه الکساندریا زده و وضعیت بحرانی است. اعضای جامعه از منابع غذایی کافی برخوردار نبوده و مشخص نیست در آینده ممکن است چه اتفاقاتی رخ دهد. در نتیجه، مگی رهبری یک گروه متشکل از دریل، گابریل، آلدن و نیگان را بر عهده می‌گیرد تا به مکانی به خصوص رفته و منابع غذایی جمع‌آوری کنند. مطابق انتظار، اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ داده و شخصیت‌های اصلی با چالش‌های متعددی مواجه می‌شوند.

قسمت پایانی بخش اول فصل یازدهم واکینگ دد For Blood نام داشته و هم اکنون از طریق سرویس +AMC در دسترس قرار دارد. این قسمت همچنین امروز از طریق شبکه AMC در دسترس دیگر علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. داستان قسمت مزبور را می‌توان اقتباسی از کمیک بوک‌های ۱۷۵ الی۱۹۳ در نظر گرفته که در آن شاهد حمله گروه بزرگی از زامبی‌ها به مریدیان هستیم؛ منطقه‌ای که توسط ریپرها محافظت می‌شود. در سوی دیگر ماجرا، اعضای جامعه الکساندریا هم شرایط مشابهی داشته و با چالش زامبی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند. به این موارد باید یوجین، ازکیل، یومیکو و پرنسس را اضافه کرد که در کامن ولث مانده‌اند.

AMC ساعاتی قبل یک تیزر در کانال یوتیوب خود قرار داد و به واسطه آن، تاریخ انتشار بخش دوم فصل یازدهم واکینگ دد را اعلام کرده است. این ویدیو تنها ۳۶ ثانیه زمان داشته و در ابتدا شخصیت‌های اصلی داستان مانند دریل و مگی را به تصویر می‌کشد. تیزر سپس تمرکز خود را روی فرماندار می‌گذارد که در واقع حاکم کامن ولث به شمار می‌رود. او با نام اصلی پاملا میلتون شناخته شده و توسط لایلا رابینز (Laila Robins) به تصویر کشیده است. در ضمن، طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی به نشان داده می‌شود، قسمت نهم در تاریخ ۱ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی) روی آنتن خواهد آمد.

پاملا میلتون در کمیک بوک‌های واکینگ دد یکی از شخصیت‌های اصلی و منفی داستان به شمار می‌‎رود. او فرد توانا و باهوشی بوده و شدیدا معتقد است جهان به نظم و ساختار نیاز دارد. از آنجایی که قبل از شیوع ویروس مرگبار دارای مقام سیاسی بوده، خود را بالاتر از دیگران می‌داند. باید منتظر ماند و دید این ویژگی‌ها در نسخه لایو اکشن او هم وجود دارد یا خیر.

تاریخ انتشار بخش سوم فصل یازدهم واکینگ دد به صورت دقیق مشخص نبوده و تنها می‌دانیم در سال ۲۰۲۲ میلادی از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا