تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل آخر The Walking Dead مشخص شد

قسمت‌های جدید در تابستان از راه می‌رسند

شبکه‌ی AMC با انتشار یک تیزر کوتاه در وب سایت یوتیوب، تاریخ انتشار فصل آخر The Walking Dead را اعلام کرده است.

The Walking Dead، نخستین بار در اکتبر ۲۰۱۰ روی آنتن AMC رفت و طی مدت زمان کوتاهی توانست به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های جهان تبدیل شود. با گذشت زمان، کیفیت و جذابیت اثر به میزان قابل‌توجهی کاهش یافت که نتیجه‌اش، کم شدن میانگین مخاطبان سریال بود. علی‌رغم این اتفاق، مدیران شبکه از محبوبیت بالای سریال در میان مخاطبان خبر داشتند. از همین رو، به ساخت فصل‌های جدید با وجود انتقادهای فراوان ادامه دادند. AMC نهایتا اواسط تابستان سال گذشته میلادی از موضع خود پایین آمد و اعلام کرد اقتباس سریالی کمیک بوک‌های واکینگ دد با فصل یازدهم به پایان می‌رسد.

AMC با انتشار یک تیزر در فضای مجازی، تاریخ انتشار فصل آخر The Walking Dead را اعلام کرده است. با توجه به آنچه در ثانیه‌های پایانی ویدیو به نمایش درمی‌آید، پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) آغاز خواهد شد. انتخاب آگوست به عنوان ماه انتشار اقدام غیرمنتظره‌ای از سوی مدیران شبکه بوده است؛ زیرا تمامی فصل‌های پیشین سریال در تاریخی از ماه اکتبر روی آنتن رفته بودند. فصل جدید از ۲۴ قسمت تشکیل شده است. در ادامه می‌توانید صحبت‌های آنجلا کنگ (Angela Kang) در بخشی از بیانیه‌ی رسمی AMC پیرامون فصل یازدهم را مشاهده کنید:

در حالی که مدت زیادی از پخش قسمت‌های اضافی فصل دهم نمی‌گذرد قسمت‌هایی که روی شخصیت‌ها تمرکز داشتند، هیجان زیادی برای شروع فصل یازدهم داریم. این فصل بزرگتر از تمامی فصل‌های پیشین سریال خواهد بود.

در فصل جدید شاهد زامبی‌های بیشتر، صحنه‌های اکشن فراوان، داستان‌های جدید جذاب و لوکیشن‌های دیده نشده خواهیم بود. گروه‌های مختلف همچنین در جریان فصل جدید یک جامعه متحد تشکیل داده و سعی دارند چیزی که گروه نجواکنندگان از آن‌ها گرفتند را بازسازی کنند.

AMC طی سال‌های گذشته تمرکز زیادی روی ساخت اسپین‌آف‌های The Walking Dead قرار داده است. دو عامل مختلف در رخ دادن چنین تغییری در سیاست‌ها دخیل بود: دلیل اول، با کاهش مخاطبان سریال طی سال‌های اخیر ارتباط دارد؛ دلیل دوم و پایانی، قراردادهای قدیمی با محوریت امتیاز پخش است. AMC حدودا یک دهه پیش قراردادی را با فاکس اینترنشنال امضا کرد و امتیاز پخش بین‌المللی سریال را به آن سپرد. امتیاز پخش دیجیتالی هم به واسطه قراردادی قدیمی در اختیار نتفلیکس قرار دارد.

AMC با ساخت اسپین‌آف جدید می‌تواند قراردادهای جدیدی را با شرکت‌ها و سرویس‌های استریم امضا کند که نتیجه مستقیم آن، افزایش درآمد خواهد بود. از اسپین‌آف‌های در حال ساخت می‌توان به Tales of the Walking Dead اشاره کرد که یک آنتالوژی بوده و هر قسمت آن به یک شخصیت قدیمی یا کاملا جدید می‌پردازد. علاوه بر این، سریالی با محوریت کارول دریل روی آنتن خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا