استودیوهای Deep Silver و Volition از توسعه نسخه جدید سری Saints Row خبر می‌دهند

سری Saints Row از نو محبوب خواهد شد؟

نسخه جدید سری Saints Row

خیابان‌های دنیای Saints Row دیگر حس و حال قدیم را در آخرین نسخه نداشتند، ولی Deep Silver با اخبار اخیر خود نوید بازگشت به دنیای دوست داشتنی Saints Row را می‌دهد.

زمان زیادی تا مراسم Gamescom 2021 باقی نمانده و استودیوهای Deep Silver و Volition شروع به انتشار محتوایی تازه از سری بازی Saints Row کرده‌اند که پس از انتشار بازی Saints Row: Gat Out of Hell در سال ۲۰۱۵ هیچ خبر تازه‌ای از آن به‌گوش ما نرسیده بود. اینگونه به‌نظر می‌رسد که با عنوانی کاملا جدید از این سری بازی روبه‌رو خواهیم بود.

درکنار شایعات و اخبار منتشر شده درباره مراسم Gamescom در فضای مجازی، جف کیلی (Geoff Keighley) نیز طی پستی توییتری به تبلیغ این مراسم و رونمایی از تاریخ آغاز آن یعنی ۲۵ آگوست، برابر با ۳ شهریور پرداخت و درهمین حین وبسایت Saints Row به‌روزرسانی شده و عکسی که در ابتدای این خبر مشاهده می‌کنید را روی وبسایت خود قرار داده است. همانطور که مشاهده می‌کنید این تصویر دیواری آجری با کلمه Rebooting را درکنار لوگوی معروف سری Saints Row به نمایش گذاشته است.

گرچه بدون هیچ پرسش و پاسخی هدف و قصد استودیوهای Deep Silver و Volition با این عکس مشخص بوده، آن‌ها در صفحه توییتری خود به برخی پرسش‌های طرفداران پاسخ داده‌اند. توسعه دهندگان طی این پرسش و پاسخ‌ها اشاره داشتند که آن‌ها به‌شدت درگیر ساخت یک بازی کاملا جدید بوده و این بازی یک عنوان ریمیک یا ریمستر نخواهد بود. پس حالا تا حدی می‌دانیم که با چه بازی روبه‌رو خواهیم شد. آن‌ها همینطور اشاره داشتند که نسخه ریمستر شده عنوان Saints Row 2 در دستور کار آن‌ها قرار ندارد.

عناوین سری Saints Row با انتشار هر نسخه تازه، بیشتر از کلیت خود خارج شده و فضای نسخه آخر بازی از آن حالت گانگستری دوست داشتنی تا حدی زیادی به دور بود و به حدی رسید که بسیاری نمی‌دانستند حتی با چه سبکی از بازی سازی روبه‌رو هستند. بااین حال بسیاری از توسعه عنوان جدید سری Saints Row حمایت کرده و معتقدند این بازی از نو به ریشه‌های خود و آن فضای هیجانی دوست داشتنی باز خواهد گشت. آیا شما تجربه‌ای از سری Saints Row دارید؟ فکر می‌کنید این عنوان محبوبیت از دست رفته خود را به‌دست می‌آورد؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا