1%
  • 0/10

به گفته ون دیزل آخرین فیلم Fast & Furious فقط یک پایان نخواهد بود

"وداع با خانواده‌ای که ساختیم"

به گفته ون دیزل آخرین فیلم Fast & Furious فقط یک پایان نخواهد بود ۲ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
آخرین فیلم Fast & Furious

آخرین فیلم Fast & Furious در مراحل تولید خود به سر برده تا سرانجام یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های اکشن سینما به سرانجام کار خود برسد.

در روز جمعه، وین دیزل (Vin Diesel) شخصیت اصلی این مجموعه و یکی از عوامل سازنده سری Fast & Furious، در شبکه اجتماعی اینستاگرام با انتشار عکسی، یک به‌روزرسانی برای طرفداران این مجموعه منتشر کرد. فیلمی که اکنون از آن با عنوان Fast X: Part 2 یاد شده و قرار است این فرنچایز را نقطه پایانی خود برساند. اکنون وین دیزل در اینستاگرام خود عنوان کرده که آخرین فیلم Fast & Furious تنها یک پایان نخواهد بود بلکه جشن وداع با خانواده بزرگی است که در کنار یکدیگر آن را ساختیم.
“هم‌اکنون جلسه مربوط به انتهای هفته این فیلم با نویسندگان و سایر عوامل فیلم به انتها رسید. بیان این موضوع که اشتیاق برای پایان این مجموعه تا چه اندازه در ما قدرتمند است حق مطلب را به خوبی ادا نمی‌کند. من به فکر همگی شما بودم. به یاد لحظات بی‌شماری که اشتیاق و علاقه شما، نیرویی بود که این سفر خلاقانه را به جلو هدایت می‌کرد. تعهد شما به این مجموعه تاثیر منحصر به فردی روی موفقیت و تکامل آن به همراه داشت. همان‌طور که کوچک‌ترین دختر من می‌گوید؛ این تاثیر بسیار عمیق است.”
دیزل در ادامه از تمامی مخاطبین و طرفداران این مجموعه تشکر و قدردانی کرد که آن‌ها تکیه‌گاه اصلی مجموعه به شمار رفته و به واسطه آن‌ها، این مجموعه از پرده سینماها فراتر می‌رود:
“این پایان بزرگ تنها یک نقطه پایان نخواهد بود. آن یک جشن وداع با خانواده‌ای است که با یکدیگر ساختیم. امیدوارم همه شما به آن افتخار کنید.”
عنوان Fast X در حالی به اتمام می‌رسید که مخاطب را در یک نقطه کلیف هنگر مهم رها می‌کرد. آخرین فیلم Fast & Furious در حال حاضر عنوان رسمی و تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما انتظار می‌رود به زودی شاهد انتشار اطلاعات رسمی بیشتری در خصوص آن و زمان اکران آن بر پرده سینماها باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments