#مهسا_امینی

تریلر جدید Villain خبر از یک فیلم سراسر زد و خورد می‌دهد

این اثر جنایی اوایل خرداد منتشر می‌شود

شرکت سیبن فیلمز با همکاری وب سایت Coming Soon تریلر جدید Villain را در فضای مجازی منتشر کرد. نقش اصلی این اثر بر عهده‌ی کریگ فربراس قرار دارد.

فیلیپ برنتینی (Philip Barantini) با نقش‌آفرینی در سریال Dream Team محصول سال ۱۹۹۶ رسما وارد حوزه‌ی بازیگری شد و توانست نامی برای خود دست و پا کند. او بنا به دلایلی طی دو دهه‌ی گذشته حضور چندانی در فیلم‌های سینمایی نداشته و بیشتر تجربه‌اش به سریال‌های تلویزیونی از جمله Band of Brothers و Chernobyl مربوط می‌شود. برنتینی در سال‌های اخیر به حوزه‌ی کارگردانی و نویسندگی ورود پیدا کرده است.

جدیدترین ساخته‌ی فیلیپ برنتینی، Villain نام داشته و درباره‌ی یک خلافکار باسابقه به نام ادی فرانکس است که چندی پیش از زندان آزاد شد. او سعی دارد زندگی خلافکارانه را پشت سر گذاشته و در مسیر جدیدی قدم بگذارد اما شرایط مطابق انتظارش پیش نمی‌رود. ادی خیلی زود متوجه می‌شود که برادر کوچک‌ترش به یکی از روسای خلافکارها بدهکار است. به همین دلیل، مجبور می‌شود رویای زندگی آرام را کنار گذاشته و بار دیگر از مهارت‌هایش برای نجات خانواده استفاده کند. البته بازگشت به دنیای خلافکارها عواقب بدی را برای شخصیت اصلی داستان به همراه دارد.

چندی پیش، شرکت سیبن فیلمز (Saban Films) با همکاری وب سایت Coming Soon تریلر جدید Villain را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود دو دقیقه زمان داشته و سعی می‌کند به‌طور بسیار خلاصه‌وار شخصیت ادی را به مخاطب معرفی کرده و سپس نحوه‌ی بازگشت او به دنیای جرم و جنایت را به تصویر بکشد. با توجه به تریلر می‌توان گفت صحنه‌های اکشن بسیاری در انتظار مخاطبان این فیلم قرار دارد.

لیست بازیگران حاضر در Villain شامل کریگ فربراس (Craig Fairbrass)، جرج روسو (George Russo)، ایزوکا هویل (Izuka Hoyle)، مارک مونرو (Mark Monero) و رابرت گلینستر (Robert Glenister) می‌شود. این فیلم مهیج و جنایی در تاریخ ۲ خرداد (مصادف با ۲۲ مه) به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا