مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ تمدید شد

خبری از تمدید دوباره نخواهد بود

مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ تمدید شد سورنا رضایی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱

طبق بیانیه‌ای که اخیرا در وب سایت رسمی قرار گرفت، مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ به مدت پنج روز تمدید شده است.

جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا به اصطلاح ویگما، یک مراسم اهدای جایزه است که با هدف شناسایی و قدردانی از بهترین‌های صنعت ویدیو گیم ایران برگزار می‌شود. تیم روابط عمومی ویگما اواسط اردیبهشت سال جاری اعلام کرد شرکت‌ها، استودیوها و تیم‌هایی که به دنبال شرکت در جشنواره هستند، باید محصول مورد نظر خود را نهایتا تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ارسال کنند. با این حال، همچنان امکان ارسال بازی‌ها وجود دارد.

با توجه به خبری که روی خروجی وب سایت رسمی قرار گرفته، مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ تمدید شده است. علاقه‌مندان حالا می‌توانند بازی خود را نهایتا تا ۲۰ خرداد سال جاری برای شرکت در رقابت ارسال کنند. تیم برگزارکننده در بیانیه خود تاکید داشت خبری از تمدید دوباره نخواهد بود. از همین رو، توصیه می‌شود شرکت‌ها نهایت بهره را از زمان اضافی ببرند. در ادامه می‌توانید دسته‌بندی جوایز را مشاهده کنید:

  • ۱. بهترین بازی سال
  • ۲. بهترین بازی در جریان (On-Going)
  • ۳. بهترین طراحی بازی
  • ۴. بهترین داستان و روایت
  • ۵. بهترین کارگردانی هنری
  • ۶. بهترین موسیقی و صدا
  • ۷. خلاقانه‌ترین بازی
  • ۸. مورد انتظارترین بازی

بازی‌هایی که برای ویگما ارسال می‌شوند، باید از چند شرط برخوردار باشند. در غیر این صورت، در رقابت شرکت داده نمی‌شوند. یکی از مهم‌ترین شرط‌ها، ماهیت محصول است. عناوینی که به یک استودیو یا شرکت خارجی تعلق داشته باشند، با وجود بومی‌سازی شدن به رقابت نهایی راه نخواهند یافت. همچنین بازی‌ها باید بین ۱۵ دی ۱۳۹۸ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت کامل و از طریق یک فروشگاه داخلی یا خارج منتشر شده باشند. در ضمن، محصولاتی که در دوره پیشین ویگما شرکت کرده بودند و طی این مدت آپدیت‌های متعددی دریافت کردند، می‌توانند در رقابت نهایی حاضر شوند.

داوران ویگما ۲۰۲۱ چندی پیش معرفی شدند. برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا