بازی رایگان Videl از استودیو سورنا گیمز معرفی شد!

اولین بازی کراس پلتفرم ایرانی!

بازی رایگان Videl

بازی رایگان Videl به تازگی توسط استودیو سورنا گیمز (Sourena Games) معرفی شده و نسخه آلفا آن برای مدتی محدود در دسترس کاربران می‌گیرد.

تیم استودیو سورنا گیمز پس از عرضه عنوان هومییز (Hoomeez)، حال سراغ توسعه یک بازی شوتر جدید به نام Videl رفته است. این بازی که از سال گذشته توسط این تیم در دست ساخت قرار گرفته، با این هدف طراحی شده تا کاربران ایرانی تجربه یک بازی شوتر را با سرورهای داخلی و پینگ پایین داشته باشند. همچنین اجرای بازی روی سیستم‌های اقتصادی و ارائه یک رقابت هیجان‌انگیز برای تمامی کاربران، از مهم‌ترین اهداف ساخت بازی رایگان Videl بوده است.

با این وجود، یکی از نقاط قوت این بازی نسبت به سایر عناوین در این سبک، داشتن قابلیت کراس پلتفرم است؛ طوری که شما با داشتن گوشی هوشمند و یک دستگاه اندروید هم می‌توانید Videl را با دوستان خود بازی کنید و از تجربه آن لذت ببرید! ارائه چنین ویژگی خاصی در حال حاضر برای اولین بار در کشور ایران انجام شده و تا به حال هیچ بازی ایرانی با قابلیت کراس پلتفرم عرضه نشده است.

در بازی رایگان Videl شما در حالت‌های مختلف و در قالب دو تیم با سایر بازیکنان به رقابت خواهید پرداخت، اما با این تفاوت که نگرانی پینگ بالا و همچنین سنگین بودن بازی برای اجرا روی سیستم‌های اقتصادی وجود ندارد. این در حالی است که امروز نسخه آلفا این بازی به صورت آزمایشی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۷ دی (۲۸ دسامبر)، می‌توانید به تجربه آن بپردازید.

این تست برای مدت چند روز در همین ساعت تکرار خواهد شد و شما می‌توانید ضمن تجربه بازی، نظرها و پیشنهادات خود را برای پیشرفت آن، در بخش نظرات بازی در پلتفرم گیم آپ ارسال کنید. می‌توانید از طریق لینک زیر نسخه آلفا بازی رایگان Videl را با حجم حدود ۸۰۰ مگابایت دانلود و روی سیستم خود نصب کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا