نقشه جدید Call of Duty: Warzone از راه رسید؛ وردانسک با حال و هوای دهه ۸۰

شایعه‌ها صحیح از آب درآمدند

نقشه جدید Call of Duty: Warzone از راه رسید؛ وردانسک با حال و هوای دهه ۸۰ سورنا رضایی ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
نقشه جدید Call of Duty: Warzone

نقشه جدید Call of Duty: Warzone در دسترس کاربران قرار گرفت و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، نسخه قدیمی جزیره وردانسک است.

اکتیویژن دیروز مد جدیدی را به Call of Duty: Warzone اضافه کرد با نام The Destruction of Verdansk Part One شناخته می‌شد. کاربر به محض ورود به این مد شاتگان Jak-12، جعبه مهمات و یک ماسک دریافت کرده و وظیفه می‌یابد برای بقا در برابر زامبی‌های بی‌شمار تلاش کند. کاربری که توسط زامبی‌ها کشته شود، به عنوان یک زامبی به روند رقابت بازگشته و باید دیگران را به زامبی تبدیل کند. مهم نیست کاربر در زمان اتمام رقابت کنترل یک انسان یا زامبی را در اختیار داشته باشد، هر در دو صورت یک سینماتیک به نمایش در می‌آید؛ سینماتیکی که نابودی وردانسک به خاطر شلیک موشک هسته‌ای را نشان می‌دهد.

پیش از اینکه مد The Destruction of Verdansk Part One از راره برسد، شایعه‌های مختلفی پیرامون نابودی نقشه وردانسک و اضافه شدن یک نقشه جدید به بازی در فضای مجازی پیچید. برخی از منابع ادعا کرده بودند نقشه جدید در کشور اورزیکستان (کشوری خیالی در سری بازی‌های کال آو دیوتی) واقع شده اما چندی پیش شایعه دیگری به فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی راه یافت. با توجه به ادعا، نقشه جدید کال آو دیوتی وارزون در واقع همان وردانسک است که حال و هوای دهه ۸۰ میلادی را دارد. حالا با اطمینان می‌توان گفت حق با گروه دوم بوده است.

فصل سوم رقابت‌ها آغاز شد و همزمان با این اتفاق، نقشه جدید Call of Duty: Warzone در دسترس کاربران قرار گرفته است. نقشه جدید Verdansk ‘84 نام داشته و همان‌طور که پیش از این اشاره شد، نسخه قدیمی نقشه اصلی است. سازندگان به منظور خلق تجربه‌ای تازه و جلوگیری از ایجاد حس یکنواختی در کاربران تمامی ساختمان‌ها و بخش‌های مختلف را تغییر داده‌اند تا به کاربران نشان دهند وردانسک در سال ۱۹۸۴ میلادی چگونه بوده است. از بزرگترین تغییرات به وجود آمده می‌توان به طراحی جدید سه لوکیشن قدیمی اشاره کرد. اگر به یاد داشته باشید، فرودگاه در نقشه پیشین ویران شده بود اما در نسخه جدید کاملا سالم است. برج مراقبت پرواز هم مثل روز اولش بوده و می‌توان از آن برای کشتن دشمنان استفاده کرد.

البته حضور در برج مراقبت پرواز و استفاده از آن برای شلیک کار ساده‌ای نخواهد بود؛ زیرا محوطه فرودگاه شامل دو هواپیمای بزرگ شده که می‌توان از آن‌ها برای گرفتن کاور استفاده کرد. دیگر تغییر بزرگ، استادیوم است. استادیوم ورزشی وردانسک در سال ۱۹۸۴ میلادی همچنان در دست ساخت بود. علاوه بر این، یک جرثقیل عظیم در محوطه قرار دارد که می‌توان از آن بالا رفت تا دست بالا را در نبردهای مسلحانه داشت. سومین و آخرین تغییر بزرگ، حذف شدن سد است که باعث شده محیطی وسیع برای درگیری به وجود بیاید.

از دیگر محل‌هایی که تغییر کرده‌اند می‌توان به معدن نمک، برج رادیویی، معدن قدیمی، فروشگاه مرکز شهر و ایستگاه تلویزیون اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا