تبدیل شدن کلتوس کسدی به کارنیج را در تیزر جدید Venom 2 تماشا کنید!

عصر کارنیج آغاز می‌شود

در تیزر جدید Venom 2 می‌توانید شاهد تبدیل شدن کلتوس کسدی (Cletus Kasady) با بازی وودی هرلسون (Woody Harrelson) به کارنیج باشید که به کلی مسیر زندگی او را از اعدام به ترکیب با یک انگل فضایی تغییر می‌دهد!

کلتوس کسدی یک قاتل سریالی در دنیای کمیک‌های مارول است که اولین بار در شماره ۳۴۴ کمیک The Amazing Spider-Man در سال ۱۹۹۱ حاضر شد که به عنوان میزبان انگلی به نام کارنیج معرفی شده بود. با این وجود، چیزی که کسدی را از ادی براک که با ونوم ترکیب شده مجزا می‌کند، این است که او در زندگی خود به عنوان یک انسان عادی چندین و چند نفر را کشته و یک قاتل سریالی محسوب می‌شود! حال فکر کنید که قدرت کارنیج که یک سیمبیوت مانند ونوم، با قابلیت‌های پیشرفته است به دست چنین قاتلی افتاده شود؛ در واقع کسدی کارنیج را گیر آورده، نه اینکه میزبان او باشد!

کسدی خود شخصیتی است که به کشتن افراد علاقه دارد و از طرفی کارنیج او را برای خراب‌کاری تشنه‌تر می‌کند. با این وجود در دنیای کمیک، هر دو سیمبیوت ونوم و کارنیج با یکدیگر در مواردی همکاری می‌کنند تا اسپایدرمن را نابود کنند. اما چنان که پیداست در فیلم Venom 2، کارنیج تنها به دنبال ادی براک و ونوم خواهد بود تا ثابت کند که کدام سیمبیوت رئیس است! این در حالی است که ظاهرا پیش از شروع یک مبارزه حماسی، ابتدا کلتوس کسدی به مرگ محکوم شده تا در مقابل دید خانواده افرادی که کشته، دار فانی را وداع گوید؛ پیش از آنکه کارنیج به کمک او آمده و بدن یک قاتل سریالی را به عنوان میزبان انتخاب کند.

جزئیات تیزر جدید Venom 2

در واقع ابتدا با این صحنه تیزر جدید Venom 2 شروع می‌شود که انگار قرار است تا با کشیدن خون کلتوس کسدی، او یک مرگ دردناک را تجربه کند. اما درست هنگامی که مراسم اعدام او شروع می‌شود، کارنیج شروع به ترکیب با کسدی می‌کند و در نتیجه، از پس تاریکی حاضر در راهرو زندان، ناگهان موجودی عجیب بیرون می‌آید که با کمی داد زدن ثابت می‌کند که برای کشتن مردم کاملا حاضر و آماده است. با این حال در تیزر قبلی نیز در حد چند ثانیه دیده بودیم که کارنیج به سمت ونوم حمله‌ور شود و آن دو با یکدیگر مبارزه کنند.

به گفته سازندگان، کارنیج می‌تواند از اسلحه مختلفی استفاده کند و از دست یا حتی ستون فقرات خود نیزه تیزی را برای تکه تکه کردن دشمنان بسازد، در حالی که در تریلر فیلم Venom: Let There Be Carnage پیش از آنکه این سیمبیوت قرمز را مشاهده کنیم، شاهد رفاقت بین ونوم و ادی براک بوده‌ایم. در واقع صحنه آخر فیلم سال ۲۰۱۸ Venom به ما نشان داد که کلتوس کسدی در زندان قصد فرار کردن با سیمبیوت کارنیج را دارد، اما هرقدر که این قاتل سریالی برای کشتار جمعی حاضر می‌شود، ظاهرا ادی براک هنوز به عمق فاجعه پی نبرده و ونوم برای او صبحانه حاضر می‌کند!

فیلم Venom: Let There Be Carnage در تاریخ ۹ مهر (۱ اکتبر) اکران خواهد شد و برای دریافت نسخه بلوری آن قاعدتا باید بیش از یک ماه صبر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا