نسخه‌ی Remaster بازی Vanquish توسط فروشگاه مایکروسافت فاش شد

به همراه تاریخ انتشار بازی

نسخه‌ی Remaster بازی Vanquish

کمپانی مایکروسافت نسخه‌ی Remaster شده‌ی عنوان Vanquish را در فروشگاه خود برای کنسول ایکس‌باکس وان لیست کرد؛ همچنین تاریخ انتشار بازی هم مشخص شد.

عنوان Vanquish را به یاد دارید؟ این بازی در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی Sega منتشر شد. از ویژگی‌ها مهم ونکوییش می‌توان به اکشن نفس‌گیر آن اشاره کرد که در زمان خودش یک عنوان بی‌همتا به‌حساب می‌آمد. حال مشخص نیست که شرکت مایکروسافت به عمد یا به اشتباه، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Vanquish در لیست فروشگاه خود گذاشته ولی با توجه به اینکه هنوز هیچ اطلاعات رسمی از این بازی از طرف پلتینیوم‌گیمز تایید نشده، نمی‌توان با قطعیت از عرضه‌ی بازی Vanquish برای ایکس‌باکس وان صحبت کرد.

اگر به صفحه‌ی این بازی در فروشگاه مایکروسافت بروید، اطلاعاتی در خصوص آن به نمایش گذاشته شده است. در کنار اطلاعات خود بازی، مشخص شده است که روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و وضوح تصویر 4K اجرا خواهد شد. همچین تاریخ انتشار این بازی ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ (۱۸ فوریه ۲۰۲۰) در سایت بیان شده است.

Vanquish یک عنوان تیراندازی سوم شخص است که توسط کمپانی نام آشنای PlatinumGames، سازنده‌ی بازی‌هایی چون Bayonetta و Astral Chain ساخته شده است. همچنین خالق و کارگردان این بازی شینجی میکامی، سازنده‌ی نسخه‌های ابتدایی مجموعه بازی Resident Evil است.

قابل ذکر است که بازی Vanquish به دلیل قابلیت ساپورت کنسول ایکس‌باکس وان از نسل قبلی خود در از سال ۲۰۱۸ در دسترس بوده؛ از همه مهم‌تر این بازی در سال ۲۰۱۷ برای ویندوز هم منتشر شده است. در خصوص انتشار نسخه‌ی Remaster شده‌ی Vanquish روی کنسول پلی‌استیشن ۴ فعلا خبری وجود ندارد ولی دور از ذهن نیست که این بازی برای این کنسول هم عرضه شود.

بازی Vanquish در خصوص شخصیتی به نام سم است که به یک لباس فوق پیشرفته‌ی نظامی با قابلیت‌های مختلف مجهز است. همچنین داستان در آینده‌ی بسیار دوری روایت می‌شود و شما در نقش سم باید داستان بازی را پیش ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا