ونسا کربی به شایعات فیلم چهار شگفت انگیز واکنش نشان داد

پاسخی که انتظارش را داشتیم!!

ونسا کربی به شایعات فیلم چهار شگفت انگیز واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۰ ۲۶ آبان ۱۴۰۲ مارول
شایعات فیلم چهار شگفت انگیز

به‌تازگی ونسا کربی (Vanessa Kirby)، ستاره فیلم‌های سریع و خشن و ماموریت غیرممکن به شایعات فیلم چهار شگفت انگیز و ایفای نقش سو استورم واکنش نشان داده است.

یکی از بزرگترین معماهای ریبوت مورد انتظار چهار شگفت انگیز به کارگردانی مت شکمن (Matt Shakman)، کارگردان سریال وانداویژن، بازیگران نقش‌های اصلی است که بنا به‌دلایلی نامشخص، حتی یک کلمه هم درباره‌اش صحبت نشده است. با اینکه گمانه‌زنی‌ها همچنان ادامه دارد، اما به‌تازگی حضور پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش رید ریچاردز رسما توسط گزارش جدید ددلاین تایید شده است.

با پایان یافتن اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، مدیر استودیو مارول دوباره می‌تواند پروسه انتخاب بازیگران را از سر بگیرد و یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین گروه‌های ابرقهرمانی را تکمیل کند. با توجه به اینکه یکی از شایعات مطرح شده حول محور ونسا کربی، ستاره فیلم‌های سریع و خشن و ماموریت غیرممکن می‌چرخد، در طول نمایش جهانی ناپلئون در پاریس، ورایتی از او درباره شایعات فیلم چهار شگفت انگیز پرسید و جوابی قابل پیش بینی گرفت.

نمی‌دانم، شما باید از خودشان بپرسید. من بسیار مفتخرم که به سایر بازیگران پروژه بپیوندم.

ونسا کربی ستاره مطرح و بااستعدادی است که علاوه‌بر نقش آفرینی در سریال محبوب The Crown، اسپین آف Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw و جدیدترین اثر فرانچایز ماموریت غیرممکن، قرار است در فیلم Napoleon به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) نیز حضور داشته باشد. شاید صحبت‌های او در رابطه با ایفای نقش سو استورم در فیلم چهار شگفت انگیز خیلی کوتاه و مختصر باشد اما با توجه به کارنامه کاری و از همه مهمتر، شباهت ظاهری که به شخصیت سو استورم دارد، احتمال دیدن او در اولین فیلم فاز ششم دنیای سینمایی مارول که طبق گزارشات قراره نقشی کلیدی در راه اندازی داستان اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars داشته باشد، خیلی دور از ذهن نیست.

ریبوت به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران خواهد شد، البته اگر به‌خاطر اعتصاب نویسندگان دچار تاخیرهای جدید نشود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا