عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است

تاریخ انتشار جدید به‌طور دقیق مشخص نشد

عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است سورنا رضایی ۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

استودیوی هاردسوت لبز با انتشار یک بیانیه از طریق حساب توییتری خود، از به تعویق افتادن عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 خبر داد.

شرکت اکتیویژن در نوامبر سال ۲۰۰۴ میلادی Vampire: The Masquerade – Bloodlines را برای پلتفرم‌های هدف منتشر کرد. اگرچه این بازی موفق شده بود تحسین منتقدان را برانگیزد اما در رقابت با عناوین Halo 2 ،Half-Life 2 و Metal Gear Solid 3: Snake Eater شکست خورد و تنها ۱۰۰ هزار نسخه فروخت. فروش پایین Vampire، ترویکا گیمز (Troika Games) را با مشکلات مالی مواجه کرد تا جایی که مدیران استودیو در سال ۲۰۰۵ تعطیلی آن را اعلام کردند. پس از بسته شدن ترویکا گیمز، امتیاز این بازی به پارادوکس اینترتینمنت رسید و این شرکت هم با همکاری هاردسوت لبز (Hardsuit Labs) روند ساخت قسمت دوم را آغاز کرد.

استودیوی هاردسوت لبز با انتشار یک بیانیه از طریق حساب کاربری خود در توییتر، از تاخیر در عرضه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 خبر داده است. این بازی اکشن و نقش‌آفرینی قرار بود پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر شود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. در متن بیانیه هیچ اشاره‌ای به دلیل این اتفاق نشد اما ظاهرا همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده تا تیم توسعه نتواند مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش رفته و به اهداف مد نظر دست پیدا کند. از همین رو، به اجبار زمان انتشار را عقب انداخته‌اند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

هدف ما همیشه ارائه‌ی بهترین بازی ممکن بوده است. همچنین از همان ابتدا می‌خواستیم شهر سیاتل به گونه‌ای طراحی شود که شما را غرق در خود کرده و بازی هم تجربه‌ای متناسب با نسخه‌ی اول Vampire: The Masquerade – Bloodlines ارائه دهد. با توجه به چشم‌اندازی که برای خودمان در نظر گرفته بودیم، به این نتیجه رسیدیم که نیازمند زمان بیشتری هستیم. این یعنی دستیابی به هدف پیشین ما برای عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۰ امکان‌پذیر نیست.

از شما بابت صبوری‌تان در حالی که روند ساخت Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 همچنان ادامه دارد تشکر می‌کنیم.

داستان در نسخه‌ی تخیلی قرن ۲۱ و شهر سیاتل جریان دارد؛ جایی که گرگینه‌ها، ومپایرها، شیاطین و دیگر موجودات تخیلی نقش اساسی در رویدادهای مهم تاریخی بشر داشته‌اند. به واسطه‌ی قوانینی که وضع شده، ومپایرها حق ندارند از قدرت خود علیه انسان‌ها استفاده کنند. با این حال، عده‌ای از ومپایرها به برتری‌شان در مقایسه با انسان‌ها ایمان داشته و قدرت مطلق را از آن خودشان می‌دانند. از همین رو، دست به اقدامات اعتراض‌آمیز می‌زنند. شخصیت اصلی قصه هم در گذشته یک انسان بود اما در جریان حمله‌ی ومپایرهای معترض کشته و در نهایت به یک ومپایر تبدیل شد.

در انتها، لازم به ذکر است که بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا