#مهسا_امینی

تماشا کنید: پانزدهمین ایجنت Valorant رونمایی شده است

بتل پس جدید به‌زودی از راه می‌رسد

تماشا کنید: پانزدهمین ایجنت Valorant رونمایی شده است سورنا رضایی ۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی آمریکایی رایت گیمز با انتشار تریلری یک دقیقه‌ای از پانزدهمین ایجنت Valorant و قابلیت‌‌هایش رونمایی کرده است.

رایت گیمز، یک استودیوی آمریکایی است که به واسطه‌ی ساخت و عرضه‌ی League of Legends به موفقیت‌های زیادی دست یافت؛ موفقیت‌هایی که همچنان ادامه دارند. رایت گیمز اوایل ژوئن سال گذشته‌ی میلادی از محصول جدیدی تحت عنوان Valorant رونمایی کرد که با الهام از Counter-Strike: Global Offensive و Overwatch ساخته شده است. مانند آنچه در سری بازی‌های کانتر استرایک دیده بودیم، کاربران در قالب دو تیم پنج نفره مقابل یکدیگر قرار گرفته و برای دستیابی به هدف خود تلاش می‌کنند. ویژگی‌ای که باعث شده ولورنت به اورواچ هم شباهت داشته باشد، وجود کاراکترهای منحصربفرد است. این کاراکترها نه تنها ظاهری متفاوتی دارند، بلکه از قابلیت‌های مختلفی برخوردار هستند.

پانزدهمین ایجنت Valorant و قابلیت‌‌هایش با انتشار تریلری حدودا یک دقیقه‌ای معرفی شده است. او، اَسترا نام داشته و در کلاس کنترلر قرار می‌گیرد. در نتیجه، قابلیت‌هایش به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌تواند تاثیرات عیرقابل‌انکاری بر محیط بازی بگذارد. اصلی‌ترین قابلیت اَسترا، فرم اختری است که به کاراکتر اجازه می‌دهد به صورت آزادانه و بدون هیچ گونه محدودیتی به پرواز در بالای نقشه بپردازد. در این بین، فرم فیزیکی او در نقشه بوده و آسیب‌پذیر است؛ زیرا دشمنان می‌توانند بدون چالشی او را به رگبار گلوله ببندند. در نتیجه، کاربر باید لوکیشن مناسبی را برای ورود به فرم اختری خود بیابد یا از دوستانش بخواهد از او محافظت کنند. پس از ورود به فرم اختری، کاربر می‌تواند ستاره‌هایی را در نقاط مختلف نقشه جایگذاری کند.

ستاره‌های قرار گرفته در محیط بسته به نیاز و انتخاب کاربر، کاربردهای متفاوتی دارند. کاربرد اول، Gravity Well نام دارد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، ستاره به یک منبع جاذبه تبدیل شده و تمامی دشمنان حاضر در شعاع مورد نظر را به سمت خود می‌کشد. این اتفاق، قدرت مانور را از دشمنان گرفته و به اهدافی راحت تبدیل می‌کند. دومین کاربرد، Nova Pulse است. در صورت فعال شدن آن، ستاره‌ی مورد نظر شارژ و سپس منفجر می‌شود؛ رویدادی که وارد شدن صدمه به دشمنان را به همراه دارد. سومین کاربرد، تحت عنوان Nebula شناخته می‌شود. در صورت استفاده از آن، ستاره تولید دود کرده و دید افراد حاضر در منطقه را کاهش می‌دهد. در ضمن، اَسترا می‌تواند پس از قرار دادن ستاره در یک نقطه، لوکیشنش را تغییر دهد.

جدا از مواردی که در بالا گفته شد، اَسترا می‌تواند دو ستاره را به یکدیگر متصل کرده و دیواری را بسازد. این دیوار جلوی عبور گلوله و صدا را می‌گیرد. همچنین نمی‌توان آنسوی دیوار را مشاهده کرد. در ضمن، ایجنت جدید تنها محتوای تازه‌ای نیست که از سوی رایت گیمز برای ولورنت در نظر گرفته شده است. دارندگان بازی به‌زودی قادر خواهند بود از بتل پس جدید بهره ببرند که آیتم‌های متنوعی را در خود جای داده است. اَسترا و بتل پس، فردا منتشر می‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا