#مهسا_امینی

پیشی گرفتن تعداد بازیکن‌های همزمان Valheim از GTA 5 و PUBG

این عنوان بیش از ۳۵۰ هزار بازیکن همزمان داشته است

پیشی گرفتن تعداد بازیکن‌های همزمان Valheim از GTA 5 و PUBG عرفان بدری ۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Valheim

در حالی که کمتر از دو هفته از انتشار بازی Valheim به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) می‌گذرد، این عنوان موفق شده تا به آمار حدود ۳۵۰ هزار بازیکن به صورت همزمان برسد.

عنوان Valheim، یک بازی جدید در سبک اکشن نقش‌آفرینی آنلاین با محوریت بقاء است که مدتی پیش به صورت دسترسی زودهنگام (Early Access) در اختیار بازیکن‌ها قرار گرفت، اما به نظر می‌رسد که از همین حالا می‌توان این بازی را یکی از بزرگترین عناوین Steam دانست که می‌توان در آینده انتظار موفقیت‌های بیشتری را از آن داشت.

این عنوان شما را در نقش یک جنگجوی کشته شده قرار می‌دهد که روحش توسط والکیری‌ها به والهایم، دهمین جهان نورس فرستاده شده است. این جنگجو وارد یک برزخ می‌شود که با الهام از فرهنگ‌های وایکینگی و اروپای شمالی طراحی شده است. هرج و مرج زیادی در این سرزمین ایجاد شده و دشمنان باستانی خدایان خواهان به دست گرفتن قدرت هستند، در این شرایط شما وظیفه دارید تا مخالفان اودین را از بین ببرید و دوباره نظم و آرامش را به والهایم بازگردانید.

اکنون طبق آمار جدیدی که توسط SteamCharts منتشر شده است، این بازی فانتزی در حال حاضر محبوبیت بیشتری نسبت به عنوان‌های PUBG ،Apex Legends و حتی Grand Theft Auto 5 دارد. فعلا تنها بازی‌های Dota 2 و Counter-Strike: Global Offense هستند که تعداد بازیکن‌های همزمانشان نسبت به Valheim بیشتر است.

بازی Valheim در هفته‌ی اول انتشار خود به فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای رسید. در تاریخ ۲ فوریه (۱۴ بهمن)، این عنوان برای نخستین بار در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت و از آن زمان به سرعت در حال صعود به بالاترین رتبه‌های Steam و Twitch است.

این عنوان هم‌اکنون با قیمت ۲۰ دلار از طریق Steam برای رایانه‌های شخصی در دسترس است، با استقبال خوبی که از بازی Valheim شده، می‌توانیم در آینده انتظار انتشار آن برای کنسول‌های Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X را داشته باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا