تماشا کنید: به‌روزرسانی رایگان Untitled Goose Game حالت چندنفره را اضافه می‌کند

این به‌روزرسانی ماه آینده‌ی میلادی از راه می‌رسد

تماشا کنید: به‌روزرسانی رایگان Untitled Goose Game حالت چندنفره را اضافه می‌کند سورنا رضایی ۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی House House در جریان رویداد Nintendo Indie World که شب گذشته برگزار شد، از به‌روزرسانی رایگان Untitled Goose Game رونمایی کرد.

Untitled Goose Game یک بازی مخفی‌کاری و معمایی است که سپتامبر سال ۲۰۱۹ برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و چند ماه بعد هم نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان آن در دسترس قرار گرفت. کاربر در این عنوان کنترل یک غاز را به‌دست می‌گیرد که وظیفه‌ی نهایی‌اش بهم ریختن اوضاع و ایجاد هرج و مرج در مراحل مختلف است. دومین بازی استودیوی House House به محض انتشار بازخوردهای مثبتی را به‌خاطر گیم‌پلی جذاب و طنز به کار رفته در آن دریافت کرد و موفق شد طی تنها سه ماه بیش از یک میلیون نسخه بفروشد. این عنوان همچنین محبوبیت بالایی در میان کاربران فضای مجازی پیدا کرد.

استودیوی House House در جریان رویداد Nintendo Indie World که شب گذشته برگزار شد، به‌روزرسانی رایگان Untitled Goose Game را معرفی کرد. این به‌روزرسانی در تاریخ ۲ مهر (مصادف با ۲۳ سپتامبر) منتشر شده و حالت چندنفره‌ی آفلاین (Local Co-op) را به بازی اضافه می‌کند. به بیان دیگر، کاربر می‌تواند تمامی مراحل و چالش‌هایی که پیش از این به صورت تک‌نفره پشت سر گذشته بود را به همراه دوستش به سرانجام برساند. توجه داشته باشید این حالت تنها در صورتی قابل‌استفاده است که دوست شما در کنارتان باشد. در ضمن، همزمان با انتشار به‌روزرسانی جدید، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی روی دو فروشگاه استیم و itch در دسترس قرار می‌گیرد. itch، یک فروشگاه مختص عناوین مستقل است.

ایده‌ی اضافه کردن کاربر دوم بسیار جذاب است اما باید دید سازندگان تغییراتی در مراحل موجود به وجود می‌آوردند یا خیر؛ زیرا مراحل Untitled Goose Game برای یک کاربر طراحی شده بود و وجود دو کاربر ممکن است از میزان چالش‌برانگیز بودن ماموریت‌ها بکاهد. از همین رو، اعمال تغییرات در ماموریت‌ها می‌تواند جذابیت بازی را بیش از پیش افزایش دهد. در ضمن، اضافه شدن حالت چندنفره‌ی آفلاین اتفاق خوبی است اما در شرایطی به سر می‌بریم که خانواده‌ها ترجیح می‌دهند به واسطه‌ی همه‌گیری کرونا تعاملات اجتماعی کمتری داشته باشند. از همین رو، اضافه کردن چندنفره‌ی آنلاین می‌توانست گزینه‌ی بهتری باشد.

در انتها، لازم به ذکر است که نسخه‌ی فیزیکی Untitled Goose Game اواخر سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا