سازندگان Untitled Goose Game درمورد بخش چندنفره‌ی این بازی می‌گویند

این‌بار نوبت غاز دوم است

Untitled Goose Game

استودیوی بازی‌سازی House House، توسعه‌دهنده‌ی عنوان Untitled Goose Game، از به‌روزرسانی جدید این بازی می‌گوید.

بازی Untitled Goose Game در سبک پازلی مخفی‌کاری توسط استودیوی House House ساخته شده و شرکت ناشر Panic آن را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه کرده است. این عنوان منحصر به فرد محصول سال ۲۰۱۹ بوده و توانسته نمرات قابل قبولی از سوی بازیکنان دریافت کند. اخیرا نیکو دیسلدوپ (Nico Disseldorp)، یکی از توسعه‌دهندگان این بازی پازلی جذاب، درمورد آپدیت جدید صحبت کرده است.

نیکو دیسلدوپ می‌گوید سازندگان این عنوان برای به‌روزرسانی جدید، یک غاز به بازی اضافه کرده‌اند. او می‌گوید این غاز طوری طراحی شده که شخصیت‌های داخل بازی نمی‌توانند غاز جدید را از غاز قبلی تشخیص دهند. در واقع، پس از انتشار Untitled Goose Game در سال گذشته، توسعه‌دهندگان بازی فرصت داشته‌اند تا روی آن فکر کنند و کارهای بیشتری درمورد آن انجام دهند.

دیسلدوپ در صحبت‌های خود درمورد ظاهر غاز جدید توضیحاتی داد. دو غازی که در بازی حضور دارند، به صورت کلی یکسان هستند. با این حال توسعه‌دهندگان تفاوت‌های کمی را در آن‌ها به‌وجود آورده‌اند. همچنین، به‌روزرسانی جدید که به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران Untitled Goose Game قرار می‌گیرد، به آن‌ها این اجازه را می‌دهد تا با یک بازیکن دیگر به صورت آنلاین بازی را تجربه کنند.

Untitled Goose Game در حال حاضر برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند. البته نسخه‌ی فیزیکی بازی هم از iam8bit قابل خریداری است. همچنین لازم به ذکر است که با انتشار آپدیت جدیدی که توسعه‌دهندگان اخیرا آن را درنظر گرفته‌اند، کاربران قادر هستند به صورت چند نفره و آنلاین از این عنوان مخفی کاری پازلی لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا