نسخه پلی‌استیشن 4 Untitled Goose Game هفته بعد منتشر می‌شود

بالاخره نوبت تجربه این بازی برای کاربران پلی‌اسیتشن 4 فرا رسید

نسخه پلی‌استیشن 4 Untitled Goose Game

در جریان State of Play، زمان انتشار نسخه پلی‌استیشن 4 Untitled Goose Game مشخص شد.

در طی استریم State of Play، سونی انتشار نسخه پلی‌استیشن 4 Untitled Goose Game را تایید کرد. در جریان این استریم مشخص شد که بازی Untitled Goose Game هفته آینده به صورت رسمی دردسترس کاربران پلی‌استیشن 4 قرار می‌گیرد و دارندگان این کنسول می‌توانند به تجربه این اثر بپردازند.

در بازی Untitled Goose Game شما کنترل یک غاز فضول را بر عهده دارید که مدام اقدام به ایجاد مشکل برای مردم یک شهرک می‌کند. زمان رونمایی از Untitled Goose Game، چندان این بازی در کانون توجهات قرار نگرفت اما به محض انتشار برای نینتندو سوییچ، تبدیل به یکی از داغ‌ترین مباحث افراد در شبکه‌های اجتماعی شد. بدون شک یکی از عمده‌ترین دلایل این موضوع، فضا و ساختار خاص بازی است که این اثر را به یکی از سوژه‌های داغ شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرد.

در حال حاضر دارندگان پلی‌اسیتشن 4 بی صبرانه منتظر تجربه بازی Untitled Goose Game بر روی کنسول‌های خود هستند. این بازی در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۶ آذر ۱۳۹۸) روی کنسول نسل هشتمی سونی دردسترس خواهد بود.

بازی Untitled Goose Game برای اولین بار در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۸ شهریور ۱۳۹۸) برای نینتندو سوییچ منتشر شد. این ابزی توسط استودیو House House توسعه پیدا کرد و توسط شرکت Panic منتشر شد. Untitled Goose Game با ارائه ساختاری خاص از یک بازی ویدیویی، مورد استقبال بسیاری از گیمرها و منتقدان قرار گرفت و توانست به فروش خوبی چه در زمان عرضه و چه بعد از آن دست پیدا کند. حالا باید دید، عملکرد Untitled Goose Game بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 چه از نظر فروش چه از نظر ارائه تجربه به چه شکل خواهد بود و باید دید که نسخه PS4 بازی می‌تواند توفیق این اثر روی سوییچ را تکرار کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا