موفقیت لایو اکشن Uncharted در دومین هفته اکران خود

موفقیت‌های پی در پی تام هالند

لایو اکشن Uncharted

لایو اکشن Uncharted با بازی تام هالند در دومین هفته اکران خود باری دیگر به عنوان فیلم رتبه اول در باکس‌آفیس ایالات متحده آمریکا شناخته شد. با این حال به نظر می‌رسد که هفته آینده با اکران فیلم بتمن این رکورد شکست خواهد خورد. 

فیلم Uncharted سونی در دومین هفته اکران خود به عنوان فیلم شماره یک آمریکا شناخته شد و در دومین آخر هفته اکران خود در ایالات متحده به ۲۳.۲ میلیون دلار فروش رسید. این اثر تنها ۴۷ درصد از عملکرد عالی خود در افتتاحیه رکورد داشته است. 

در مجموع، فروش فیلم Uncharted اکنون از ۸۳ میلیون دلار در داخل کشور عبور کرده است. این فیلم پیش‌تر در بازارهای بین المللی اکران شد و اکنون ۲۲۶ میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است و این قبل از ورود به چین در ماه آینده است.

Uncharted در گیشه آخر این هفته رقابت چندانی با دیگر فیلم‌های پرفروش نداشت، زیرا تنها اکران مهم جدید، فیلم Channing Tatum Dog بود که حدود ۱۰ میلیون دلار فروخت.

اوضاع در آخر هفته آینده تغییر خواهد کرد، زیرا بتمن مورد انتظار WB در ۳ مارس افتتاح خواهد شد و انتظار می‌رود موفقیت بزرگی برای رابرت پتینسون و دی‌سی به همراه داشته باشد.

تام راثمن، مدیر اجرایی Sony Pictures، عنوان کرد که Uncharted اکنون فرنچایز بعدی سونی است، این امر نشان می‌دهد این اثر یک دنباله خواهد داشت، اگرچه هنوز هیچ خبری به صورت رسمی منتشر نشده است. کارگردان روبن فلیشر گفته است که می‌خواهد با یک دنباله بالقوه بازگردد و یکی از ایده‌های او این است که در صورت ساخت، صحنه حماسی تعقیب و گریز ماشین Uncharted 4 را وارد فیلم کند. احتمالاً تام هالند در نقش دریک و مارک والبرگ در نقش سالی برای دنباله‌ای باز خواهد گشت. همچنین فلیشر و هالند نیز مشتاق ساخت فیلم Jak and Daxter برای پلی استیشن پروداکشنز هستند.

موفقیت این فیلم همچنین باعث مطرح شدن صحبت‌های جدیدی در مورد آینده سری بازی Uncharted شده است. Uncharted: Legacy of Thieves Collection در ژانویه منتشر شد و Uncharted 4 و Lost Legacy را روی PS5 به همراه داشت، اما هنوز هیچ عنوان کاملاً جدیدی در سری اصلی اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا