1%
  • 0/10

ال‌جی عینک واقعیت افزوده فوق سبکی سال آینده به بازار عرضه می‌کند

ال‌جی در بازار گجت‌های پوشیدنی به رقابت با اپل می‌رود

ال‌جی عینک واقعیت افزوده فوق سبکی سال آینده به بازار عرضه می‌کند ۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
ال‌جی عینک واقعیت افزوده

ال‌جی عینک واقعیت افزوده فوق‌ سبکی طراحی کرده که احتمالا سال آینده راهی بازار می‌شود و گفته می‌شود رقیب تاز‌ه‌ی اپل گلس خواهد بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که ال‌جی با شرکت ژاپنی NTT DoCoMo برای عرضه عینک واقعیت افزوده‌اش همکاری می‌کند که به این ترتیب هم ال‌جی می‌تواند در بازار گجت‌های پوشیدنی حضور بیشتری پیدا کند و هم اپراتور ژاپنی سرویس‌های شبکه 5G را گسترش دهد.

گفته می‌شود این عینک وزنی برابر ۷۹.۳۸ گرم دارد که بسیار سبک است. اگرچه عینک واقعیت افزوده ال‌جی نسبت به عینک‌های معمولی که ۲۵ تا ۵۱ گرم هستند، وزن بیشتری دارد اما نسبت به هدست‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بسیار سبکتر است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که هنوز ال‌جی و ان‌تی‌تی‌دوکومو راجع به همکاری مشترک‌شان برای ساخت عینک واقعیت افزوده خبری منتشر نکرده‌اند اما پیش‌بینی می‌شود اگر این دو کمپانی به توافق برسند، این محصول سال ۲۰۲۱ راهی بازار خواهد شد.

بر این اساس اطلاعات زیادی درباره‌ی این محصول در دسترس نیست و نمی‌توان حدس زد که این دستگاه تا چه حد به گوشی‌های هوشمند وابسته است.

اگرچه گزارش‌هایی مبنی بر شباهت عینک واقعیت افزوده این کمپانی کره‌ای با اپل گلس منتشر شده، اما با توجه به وزن پایین عینک ال‌جی، به نظر می‌رسد این دستگاه خیلی ساده باشد و قابلیت رقابت با عینک اپل را ندارد. با همه‌ی این‌ها باید منتظر بمانیم و ببینیم که ال‌جی و اپل چه محصولی راهی بازار خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments