1%
  • 0/10

معرفی دو سطح جدید سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس

تمرکز روی بازی‌های جدید و قدیمی

معرفی دو سطح جدید سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس ۰ ۲۸ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
یوبیسافت پلاس

سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس دستخوش تغییراتی شده و از این پس شامل دو سطح پریمیوم و کلاسیک می‌شود.

به دنبال افزایش محبوبیت سرویس‌های اشتراکی بازی‌ها، شرکت یوبیسافت نیز از این غافله عقب نمانده و به تازگی تغییرات مهمی را در سرویس اشتراکی خود یعنی یوبیسافت پلاس ایجاد کرده است. سرویس نامبرده از این پس شامل دو سطح جدید به نام‌های پریمیوم و کلاسیک می‌شود که هر یک مزایای خاص خود را دارند.

به بیان دقیق‌تر، یوبیسافت پلاس پریمیوم روی بازی‌های جدید تمرکز دارد؛ به طوری که با عضویت در این سطح می‌توانید تمام آثار یوبیسافت را در همان روز اول عرضه تجربه کنید. علاوه بر این، مشترکین می‌توانند از تجربه نسخه دسترسی زودهنگام بازی‌ها همچون Prince of Persia: The Lost Crown و بسته‌های الحاقی نیز لذت ببرند. از دیگر مزایای این سطح می‌توان به یک سری پاداش و امکانات اضافی اشاره کرد. گفتنی است که اشتراک یک ماهه این سرویس با قیمت ۱۷.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

در طرف مقابل، سطح کلاسیک یوبیسافت پلاس روی عناوین قدیمی این شرکت متمرکز است. در واقع، با عضویت در این سرویس می‌توانید به بازی‌های قدیمی و سرویس محور دسترسی داشته باشید. ناگفته نماند که هزینه اشتراک یک ماهه این سطح برابر با ۷.۹۹ دلار اعلام شده است.

بر اساس اعلام یوبیسافت، سطح کلاسیک به مرور به‌روزرسانی می‌شود و با گذشت زمان عناوین بیشتری به آن اضافه خواهند شد. بازی‌های سرویس محوری از جمله Rainbow Six Siege و عناوین محبوبی نظیر Far Cry 6 و Watch Dogs Legion از جمله آثاری هستند که در سطح کلاسیک در دسترس مشترکین قرار دارند.

بهتر است بدانید که فیلیپ ترمبلی، مدیر اشتراک‌های شرکت یوبیسافت به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرده که علی‌رعم انتقادهای برخی‌ها، بازیکن‌ها باید با سرویس‌های اشتراکی کنار بیایند. بر اساس اظهارات، گیمرها لزوما نباید مالک بازی‌ها باشند و در حال حاضر با توجه به رشد سرویس‌های اشتراکی، یک سری تغییرات در رویکرد افراد ایجاد شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments