تعدادی از بازی‌های یوبی‌سافت تا پایان ماه آوریل رایگان خواهد بود

Rayman Legends جزو این عناوین است

تعدادی از بازی‌های یوبی‌سافت تا پایان ماه آوریل رایگان خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های رایگان یوبی‌سافت

شرکت یوبی‌سافت برای حمایت از مقابله با ویروس کرونا، تعدادی از بازی‌های خود از جمله Rayman Legends را برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

تمام دنیا در تلاش برای ادامه‌ی مبارزه با ویروس کرونا و بهبود وضعیت موجود هستند. شرکت‌های بازی‌سازی هم به نوبه‌ی خود با شرایطی که برای گیمرها ایجاد می‌کنند، سعی در حمایت از پویش خانه ماندن مردم دارند. مدتی است که استودیوها یکی پس از دیگری با ارائه‌ی بازی‌های خود به صورت رایگان به ساختن اوقاتی بهتر برای مردم کمک می‌‌کنند.

در این بین شرکت فرانسوی Ubisoft تصمیم دارد در ماه آوریل، بازی محبوب Rayman Legends و دو عنوان دیگر را به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار دهد. یوبی‌سافت همچنین تخفیف‌های خوبی برای بازی‌های خود در نظر گرفته و اعلام کرده تمامی این موارد بخشی از تلاش جهانی برای حمایت از افرادی است که در خانه مانده‌اند و برای سرکوب ویروس کرونا در تلاش هستند. همه می‌دانیم که این زمان بهترین فرصت برای بازی کردن است و به‌نظر می‌رسد شرکت‌های بازی‌سازی این را به خوبی درک کرده‌اند. به گفته‌ی یوبی‌سافت، این ابتکار فرصت ارتباط با خانواده و دوستان را حتی از راه دور فراهم می‌کند.

طی چند هفته‌‌ی گذشته، تیم ما به صورت رسمی در حال هدایت و اجرای سیاست کار از خانه در مناطق تحت‌تاثیر بوده است. ما به‌خاطر واکنش فوق‌العاده‌ی تیم خود در این شرایط سخت و غیرمنتظره، مفتخر هستیم و به وفق دادن خود با تغییرات ایجاد شده و چالش‌ها ادامه می‌دهیم. تیم ما همچنان به‌سختی روی توسعه‌ی بازی‌های جدید، اضافه کردن محتوای تازه برای عناوین قدیمی‌تر و ارائه‌ی پشتیبانی و خدمات برای کاربران کار می‌کند. ما به‌خاطر صبر و درک و پیام‌های محبت‌آمیزی که برایمان ارسال کرده‌اید، تشکر می‌کنیم.

هنوز مشخص نیست دو عنوان رایگان دیگر از یوبی‌سافت چه خواهد بود، اما امکان دارد یکی از عناوین فرنچایز ‌Assassin’s Creed جزو دو بازی دیگر باشد. بازی Rayman Legends تا ۱۵ فروردین (سوم آوریل) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و پس از این تاریخ مجددا به قیمت قبلی خود باز خواهد گشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا