1%
  • 0/10

یوبیسافت ۴۵ کارمند دیگر خود را اخراج کرد

تعدیل‌ها ادامه دارد

یوبیسافت ۴۵ کارمند دیگر خود را اخراج کرد ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اخراج یوبیسافت

شرکت یوبیسافت در راستای افزایش کارایی و بهبود بهره‌وری، این بار ۴۵ نفر از کارمندهای خود را اخراج کرده است.

در طول سال‌های اخیر هزاران توسعه‌دهنده در پی موج گسترده تعدیل نیروها کار خود در استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازی را از دست داده‌اند. این روند که به خاطر کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها صورت گرفته، ظاهرا به پایان نرسیده و کماکان ادامه دارد؛ به طوری که این بار یوبیسافت ۴۵ کارمند دیگر خود را اخراج کرده است.

اگر خاطرتان باشد، شرکت یوبیسافت در ماه نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی بیش از ۱۲۰ کارمند خود را اخراج کرده بود که اکنون بار دیگر در راستای افزایش کارایی و بهبود عملکرد سازمانی، با ۴۵ نفر از توسعه‌دهندگان خود در بخش انتشارات جهانی و آسیا اقیانوسیه خداحافظی کرده است.

یوبیسافت در این زمینه توضیح می‌دهد:

تمام تیم‌های یوبیسافت طی ماه‌های اخیر در حال بررسی راه‌هایی برای افزایش کارآیی و بهبود بهره‌وری بودند تا این کمپانی در درازمدت در وضعیت مناسب‌تری قرار بگیرد. از این رو، با ساماندهی مجدد ساختار بخش اصلی انتشارات جهانی و آسیا اقیانوسیه، رویکرد آن‌ها ضمن تطبیق با تحولات بازار، کارآمدتر و هوشمندانه‌تر شود. به دنبال این تغییرات، ۴۵ موقعیت شغلی تحت تاثیر قرار گرفتند. چنین تصمیم‌هایی ساده نیست و ما از تمام همکارهای خود به طور همه جانبه حمایت می‌کنیم. ما صمیمانه از کمک‌های بی‌دریغ این افراد سپاسگزار هستیم.

یوبیسافت تنها شرکتی نیست که در طول سال‌های اخیر تحت تاثیر تعدیل نیرو قرار گرفته است. شرکت مایکروسافت در اوایل سال جاری میلادی حدود ۱۹۰۰ نفر از اعضای ایکس باکس، بتزدا و اکتیویژن بلیزارد را اخراج کرد. همچنین، پلی استیشن نیز با ۹۰۰ نفر از کارمندهای خود خداحافظی کرده است.

علاوه بر این‌ها، شرکت الکترونیک آرتز نیز اخیرا ۶۷۰ کارمند خود را اخراج کرد. همچنین، ۲۴۰ نفر از توسعه‌دهندگان نیز به تازگی از شرکت سگا جدا شدند. از دیگر کمپانی‌هایی که با تعدیل نیرو روبه‌رو شدند، می‌توان به امبریسر گروپ، ریوت گیمز، Behaviour Interactive و People Can Fly و Certain Affinity اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments