#مهسا_امینی

نارضایتی سازندگان هندی بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake از مدیریت غلط کمپانی یوبیسافت

بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake

براساس گزارشی از یک منبع ناشناس، کمپانی یوبیسافت باعث بروز مشکلاتی در پروسه ساخت بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake شده بود. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

براساس گزارش منبعی ناشناس از طرف استودیوهای Pune و Mumbai در کشور هند، توسعه دهندگان قبلی بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake می‌گویند مدیریت اشتباه کمپانی یوبیسافت آن هم در جهات گوناگون باعث بروز مشکلاتی در روند توسعه بازی شده بود. اگر این ادعا درست باشد بیانیه‌ای که یوبیسافت (Ubisoft) مدتی پیش مبنی بر انتقال ساخت بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake به استودیو Ubisoft Montreal منتشر کرده بود، می‌تواند وجه دیگری برای مخاطبان داشته باشد.

براساس منابع گردآوری شده از 0451 Games در خبرنامه‌‌ای که عمدتا بازار بازی‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی هند را دنبال می‌کند، یوبیسافت از همان ابتدا مدیریت غلطی را برای ساخت این بازسازی درپیش گرفته بود. بنابر این ادعا یوبیسافت به این تیم تنها یک دخترچه ۱۰ برگی بی‌هوده برای طراحی بازی اهدا و درادامه آن‌ها را مجبور به استفاده از روش مهدسی معکوس، برای طراحی و پیاده‌سازی لول‌های بازی کرده است. آن‌ها مجبور شده بودند تا با موتور بازی‌سازی Anvil که برای ساخت Assassins Creed Origins استفاده شده بود کار کنند. همچنین به تیم سازنده فشارآورده بودند که انیمیشن‌های قدیمی سری Prince of Persia را استخراج و آن‌ها را روی بایک (Bayek)، کاراکتر از پیش طراحی شده بازی Assassins Creed Origins هماهنگ کنند. امری که بسیار سخت و دور از ذهن بوده اما آن‌ها مجبور به انجام و هماهنگ‌سازی عجیب این انیمشین‌ها بودند.

درادامه این گزارش آمده که آن‌ها تا پیش از افشا شدن تریلر بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake درسال ۲۰۲۰ که متاسفانه تعداد لایک‌های آن ۵ هزار و تعداد دیس‌لایک‌های آن به بیش از ۸ هزار نفر رسیده بود، هیچ نظارتی از سوی کمپانی یوبیسافت نداشتند. درست همان زمانی که طرفداران از مشاهده گرافیک به‌شدت ضعیف بازی، آن هم برای یک اثر باز‌سازی شده بسیار شاکی و ناراحت شده بودند.

آن‌ها می‌گویند که این اتفاق باعث شد در ادامه هردو استودیو بازی‌ساری هندی در شهر‌های پونا و بمبئی، بسیاری از استعداد‌های ارشد خود را از دست بدهند. درحال حاضر مشخص نیست که این اثر درچه زمانی منتشر خواهد شد، اما قطعا روند بدی را طی کرده است. بدون‌شک ما ایرانی‌ها بیش از هر گیمر دیگری در جهان، انتظار تجربه یک اثر فوق‌العاده جذاب از این سری محبوب را داریم. امری که کیفیت بد ساخت بازی، بی‌اهمیت بودن آن برای یوبیسافت و ریشه‌های هندی بنا‌ها و شخصیت‌ها تا الان باعث نگرانی ما شده است.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ به‌نظر شما یوبیسافت درنهایت اثر لایقی عرضه می‌کند، یا همچنان به‌دنبال خلق عنوانی متوسط و کسب درآمد کلان از آن است ؟ نظر خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا