تعداد بازیکن‌های Rainbow Six Siege به بیش از ۶۰ میلیون نفر رسیده است

در جریان یوبی‌سافت فوروارد چه گذشت؟

یوبی‌سافت فوروارد

شرکت یوبی‌سافت طی مراسم یوبی‌سافت فوروارد با انتشار ویدیویی از طرفداران بازی Rainbow Six Siege قدردانی و اعلام کرد این عنوان تیراندازی محبوب تا امروز بیش از ۶۰ میلیون بازیکن داشته است.

همان‌طور که می‌دانید کنفرانس یوبی‌سافت فوروارد از ساعت ۲۲:۴۵ یکشنبه به وقت ایران برگزار شده و این استودیوی بازی‌سازی به آخرین رویدادها و اخبار مهم بازی‌هایش پرداخته است. طی مراسم از تریلرها و سینماتیک‌ بازی‌های جدید و مورد انتظار رونمایی شد و از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت پیرامون بازی‌های پرطرفدارش باخبر شدیم. یکی از مهم‌ترین بازی‌های شرکت یوبی‌سافت که طرفداران زیادی هم دارد، قطعا Rainbow Six Siege شمرده می‌شود. امشب در جریان رویداد یوبی‌سافت فوروارد، این شرکت از طرفداران این عنوان تیراندازی قدردانی و اعلام کرد پس از گذشت ۵ سال، بیش از ۶۰ میلیون بازیکن به تجربه‌ی Rainbow Six Siege مشغول هستند.

یوبی‌سافت در رویداد امشب از هواداران Rainbow Six Siege تشکر و اعلام کرد این بازی به موفقیتی که توسعه‌دهندگان انتظارش را می‌کشیدند، رسیده است. این بازی در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

لازم به ذکر است که عرضه‌ی این اثر پرطرفدار برای کنسول‌های نسل آینده هم تایید شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا