تاریخ انتشار Two Point Hospital برای کنسول‌ها مشخص شد

مدیریت‌تان را از ماه فوریه آغاز کنید

تاریخ انتشار Two Point Hospital برای کنسول‌ها

بالاخره شرکت سگا از تاریخ انتشار Two Point Hospital برای کنسول‌ها پرده برداشت و بر این اساس در دومین ماه سال 2020 میلادی، می‌توانید این بازی تحسین‌برانگیز را در کنسول‌ خود تجربه کنید.

بازی Two Point Hospital در سبک شبیه‌ساز مدیریتی است که تابستان سال 2018 میلادی برای رایانه‌های شخصی توسط شرکت ژاپنی سگا عرضه شد. با این حال، با توجه موفقیت‌های این بازی چه از نظر تجاری و چه از نظر منتقدین، انتظار می‌رفت که Two Point Hospital برای کنسول‌ها هم عرضه شود. لازم به ذکر است که این بازی برای هر سه سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس در دسترس قرار دارد.

تاریخ انتشار Two Point Hospital برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ 25 فوریه 2020 میلادی (مصادف با 6 اسفند ماه 1398) خواهد بود. شاید جالب باشد بدانید که در آخرین تریلر منتشر شده از نسخه‌ی کنسولی این اثر، لوگوی سرویس ایکس‌باکس گیم پس هم دیده می‌شود و بر همین اساس، انتظار می‌رود که در تاریخ ذکر شده، بازی Two Point Hospital در سرویس ایکس‌باکس گیم پس هم برای کاربران کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شود.

لازم به ذکر است که این اثر توسط اعضای سابق استودیوهای شناخته‌شده‌ای همچون «لاین هد» و «بول‌فراگ پروداکشنز» در استودیو «تو پوینت استودیوز» توسعه یافته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا