ایرپادز ۴ در دو مدل جدید در سال ۲۰۲۴ راهی بازار خواهد شد

ایرپادز پرو احتمالا در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود!

ایرپادز ۴

اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۴ از دو ایرپادز ۴ جدید و در سال ۲۰۲۵ از هدفون پرچم‌دار خود یعنی ایرپادز پرو رونمایی کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی مارک گورمن، از اعضای ارشد وب‌سایت بلومبرگ، ظاهرا اپل در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵ از سه مدل ایرپادز مختلف رونمایی کند. دو مدل از آن‌ها ایرپادز مدل استاندارد و یک مدل هم ایرپادز پرو خواهد بود که همه‌ی آن‌ها به USB-C مجهز شده و به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ رونمایی و راهی بازار خواهند شد.

هر دو مدل ایرپادز پرو اپل، نسل ۴ نام خواهند داشت و سری آن‌ها هم بدون سیلیکون طراحی می‌شود. یعنی درست شبیه به ایرپادز ۳ اما با این تفاوت که ساقه‌ی هدفون جدید به مراتب کوتاه‌تر از چیزی خواهد بود که در نسل کنونی شاهد هستیم. مدل گران‌تر همچنین از قابلیت حذف نویز فعال هم بهره خواهد برد.

مارک گورمن همچنین مدعی شده که اپل از میزان فروش ایرپادز ۳ اصلا راضی نیست چرا که بسیاری از افراد به خاطر عدم تغییر خاص آن در مقایسه با ایرپادز ۲، مدل قدیمی‌تر را خریداری می‌کنند. عرضه‌ی دو ایرپادز در سال ۲۰۲۴ آن هم با پورت USB-C به عنوان جانشین ایرپادز ۳ و ۲ می‌تواند تا حد زیادی این مشکل در فروش را حل کند.

ایرپادز ۲ پرو اما به عنوان هدفون پرچم‌دار اپل قرار است در سال ۲۰۲۵ راهی بازار شود. این محصول هم روی کیس خود از پورت USB-C بهره خواهد برد و به لطف سری‌های سیلیکونی، در کاهش میزان نویز اطراف عملکرد بهتری را از خود به نمایش خواهد گذاشت. گفته می‌شود این محصول ایرپادز پرو نسل ۳ نام خواهد داشت اما متأسفانه اطلاعات زیادی از مشخصات فنی آن منتشر نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا