هنر‌پیشه‌ی فیلم Twilight در سن ۳۰ سالگی درگذشت

علت مرگ مشخص نیست

هنر‌پیشه‌ی فیلم Twilight در سن ۳۰ سالگی درگذشت مهسا سپاهی ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
گرگوری تایری بویس

گرگوری تایری بویس یکی از بازیگران اولین سری Twilight، در ۲۴ اردیبهشت (مصادف با ۱۳ مه) در سن ۳۰ سالگی درگذشت.

طبق گزارشات منتشر شده، اخیرا بدن بی‌جان بازیگر آمریکایی، گرگوری تایری بویس، به همراه نامزد ۲۷ ساله‌اش ناتالی ادپاجو، در لاس‌ وگاس پیدا شده است. بویس با نقش‌آفرینی در اولین فیلم Twilight به شهرت رسیده و همه او را با بازی در قالب کاراکتر تایلر کراولی می‌شناسند. علت مرگ او و نامزدش هنوز مشخص نیست.

فیلم Twilight در سال ۲۰۰۸ منتشر شده و گرگوری بویس در آن به‌عنوان تایلر کراولی ایفای نقش کرده است. در این فیلم او یکی از دانش‌آموزان دبیرستان Forks بوده که در کنار کاراکتر اصلی این مجموعه، بلا (کریستین استوارت)، حضور یافته است. او همچنین در سال ۲۰۱۸ فرصت بازی در فیلم کوتاه Apocalypse را داشته و گفته می‌شود به‌تازگی مادر این هنرپیشه‌ی آمریکایی، لیزا وین، در صفحه‌ی فیس‌بوک خود پستی منتشر کرده و از علاقه‌ی پسرش به افتتاح یک رستوران خبر داده بود.

لیزا وین در پستی که منتشر کرده، از دست‌پخت پسرش گفته و از سلیقه‌‌ی گرگوری در آشپزی تعریف کرده است. بویس در دسامبر سال گذشته به ۳۰ سالگی پا گذاشت و در صفحه‌ی اینستاگرام خود متن جالبی درمورد زندگی منتشر کرده بود.

در مقطعی، فکر نمی‌کردم ۳۰ سالگی‌ام را ببینم. در تمام این سال‌ها مانند دیگران اشتباهاتی داشته‌ام، اما امروز روزی است که تنها به قسمت‌های خوب گذشته فکر می‌کنم. عجب زمانی است برای زنده بودن.

و در نهایت، گرگوری تایری بویس، بازیگر آمریکایی، در ۲۴ اردیبهشت (مصادف با ۱۳ مه) در سن ۳۰ سالگی درگذشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا