با توجه به ترند سریال ونزدی آیا زمان ریبوت فرنچایز Twilight رسیده است؟

عصر تاریکی فرا رسیده؟

فرنچایز Twilight

با توجه به محبوبیت سریال ونزدی به نظر می‌رسد اکنون فرصت مناسبی برای ریبوت فرنچایز Twilight باشد.

سال‌ّا از اکران آخرین قسمت فرنچایز Twilight می‌گذرد و طرفداران این سری فیلم هنوز از سرنوشت دختر ادوارد و بلا شخصیت‌ّای اصلی این فرنچایز خبر ندارند. ترند شدن بیش از انتظار سریال ونزدی ساخته جدید تیم برتون می‌تواند به این معنی باشد که باری دیگر طرفداران سینما و تلویزیون به جهان تاریک آثار گوتیک علاقه نشان داده و شاید اکنون بهترین فرصت برای روایت ادامه داستان خانواده کالین باشد.

شاید اینگونه به نظر برسد که داستان ادوارد و بلا به اتمام رسیده اما با این حال فراموش نکنید که در قسمت آخر این اثر آن‌ها صاحب یک فرزند دختر شدند که بسیار خاص بوده و با تمام شخصیت‌‌های این سری فیلم فرق داشت. یکی از ویژگی‌های جذاب سریال ونزدی مثلث عاشقانه پیچیدهای بود که در خلال داستان هیولایی این عنوان به تصویر کشده شد.

 در فرنچایز Twilight نیز شاهد یک مثلث عاشقانه بین بلا، ادوارد و جیکوب بودیم که اکنون در صورت ریبوت شدن فرنچایز گرگ و میش متوجه ارتباط نوه کلین‌‌ها با جیکوب خواهیم شد. با توجه به سرعت شد این دختر زیبا و استثنایی او اکنون فاصله سنی چندانی با جیکوب نداشته و همانطور که آلیس کالین در پیشگویی‌های خود دید، ارتباط آن‌ها در آینده به یک پیوند عجیب تبدیل خواهد شد.
اگر تیم برتون با سریال ونزدی موفق شد تا باری دیگر قدرت ژانر تاریک و مرموز گوتیک را به مخاطبان ثابت کند پس شاید زمان آن رسیده تا خانواده کالین هم نزد طرفداران خود بازگردند. ایده ساخته شدن ریبوت فرنچایز محبوب با الهام از موفقیت سریال ونزدی در حقیقت توسط رسانه Screen Rant مطرح شد و به نظر می‌رسد که طرفداران پذیرای یک دختر نوجوان متفاوت و گوتیک دیگر نیز باشند.
مخصوصا که اکثر آن‌ها با داستان عاشقانه پدر و مادر او نیز خاطره دارند. محبوبیت فرنچایز گرگ و میش مثال زدنی نبوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست. اگر هنرمندان قدیمی این سری فیلم هم به ریبوت مطرح شده هم بپیوندد بدون شک اثر منحصر به فرد خلق خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا