1%
  • 0/10

فصل پنجم سریال True Detective ساخته می‌شود

علی‌رغم انتقاد طرفداران به پایان بندی

فصل پنجم سریال True Detective ساخته می‌شود ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل پنجم سریال True Detective

شبکه HBO یک بیانیه رسمی را به اشتراک گذاشته و در آن ساخت فصل پنجم سریال True Detective را تایید کرده است.

سریال True Detective پس از حدوداً پنج سال بار دیگر به شبکه HBO بازگشت. کارآگاه حقیقی اینبار قصه دو کارآگاه زن به نام‌های لیز دنورز و اوانجلین ناوارو را روایت می‌کند. آن‌ها ضمن مواجهه با گذشته تاریک خود، باید به تحقیق درباره ناپدید شدن هشت مرد از یک ایستگاه تحقیقاتی بپردازند.

اگرچه به مذاق گروهی از طرفداران خوش نیامده، سریال True Detective: Night Country تحسین منتقدان را برانگیخته و از لحاظ امتیاز، بالاترین رقم را در مقایسه با فصل‌های پیشین در وب سایت Rotten Tomatoes بدست آورد. همچنین در زمینه بازدید عالی ظاهر شد و توانست به رکورد میانگین ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار بیننده برای هر قسمت برسد. بد نیست بدانید رکورد فصل اول ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر بود.

طبق بیانیه‌ای که شبکه HBO به اشتراک گذاشته، فصل پنجم سریال True Detective ساخته شده و ایزا لوپز (Issa López) که شورانر فصل چهارم محسوب می‌شود، برای تولید فصل جدید بازمی‌گردد. فصل پنجم کارآگاه حقیقی همچنین بخشی از قراردادی است که لوپز به منظور تولید محتوای انصاری برای HBO و سرویس استریم آن به امضا رسانده است. در ضمن، فرانچسکا اورسی (Francesca Orsi)، مدیر برنامه ریزی شبکه درباره همکاری با لوپز گفت:

ایزا لوپز استعدادی بی مانند و کمیاب است. او سکاندار سریال True Detective: Night Country از ابتدا تا انتها بود [و در طول این مسیر] هرگز ثابت قدمی خود را نسبت به چشم انداز قابل ستایشش از دست نداد.

نارضایتی خالق اصلی سریال

نیک پیزولاتو (Nic Pizzolatto) خالق سریال True Detective بوده اما در ساخت فصل چهارم عملاً دخالتی نداشت. او در پاسخ به اعتراض یکی از طرفدارانی که فصل چهارم را نپسندیده بود، ارتباط موجود میان فصل چهارم و اول را «احمقانه» توصیف کرد. البته بازخوردهای او واکنش ایزا لوپز و یکی از بازیگران اصلی، یعنی کالی ریس (Kali Reis) را در پی داشت. در ضمن، دیگر نقش اصلی به جودی فاستر (Jodie Foster) سپرده شده بود.

فصل پنجم سریال True Detective در حال حاضر زمان انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments