همکاری دوباره‌ی خالق و بازیگر True Detective برای یک سریال جدید

این سریال جدید برای شبکه‌ی FX ساخته خواهد شد

خالق True Detective

«نیک پیزولاتو» خالق و «متیو مک‌کانهی» بازیگر اصلی فصل اول سریال True Detective برای ساخت یک سریال جدید در شبکه‌ی FX باری دیگر همکاری خواهند کرد.

این دو متنی را به شبکه‌ی FX پیشنهاد داده‌اند که زمینه‌ساز سریالی درام خواهد بود که در حال حاضر با نام Redeemer شناخته می‌شود. پیزولاتو نویسندگی این سریال را به عهده دارد و مک‌کانهی در آن بازی خواهد کرد. هر دو جزو تهیه‌کنندگان اجرایی سریال خواهند بود. پیزولاتو به‌تازگی یک قرارداد همکاری با Fox 21 Television Studios و FX Productions برای ساخت محصولات امضا کرده است و مک‌کانهی هم برای Redeemer با FX Productions همکاری می‌کند. پیزولاتو پیش از این، به مدت چند سال با شبکه‌ی HBO قرارداد داشت.

اریک شریر مدیر شبکه‌ی FX درباره‌ی این همکاری عنوان کرد:

خوشحالیم که شراکتمان را با نیک پیزولاتو و متیو مک‌کانهی برای Redeemer آغاز کنیم؛ کسانی که برای اولین بار از زمان فصل اول True Detective با یکدیگر همکار شده‌اند.

ما همچنین به طرز شگفت‌انگیزی درباره‌ی قراردادمان با نیک هیجان‌زده‌ایم و به دنبال این هستیم تا پروژه‌های جدید را با او و همکاران‌مان در Fox 21 Television Studios تولید کنیم. ما به همان اندازه برای تولید پروژه با متیو به واسطه‌ی قراردادش با FXP هیجان‌زده هستیم.

سریال Redeemer الهام گرفته از رمانی به نام The Churchgoer نوشته‌ی Patrick Coleman خواهد بود. سریال داستانی یک کشیش سابق (با بازی مک‌کانهی) را روایت می‌کند که حالا یک نگهبان امنیتی است و پرونده‌ی مفقود شدن یک زن را در تگزاس پیگیری می‌کند؛ پرونده‌‌ای که در ادامه این نگهبان را وارد ابعاد جدید از فساد و جنایت می‌کند. پیزولاتو در صحبت‌های خود از همکاری دوباره با مک‌کانهی ابراز خرسندی کرده و برای پروژ‌ه‌های جدید خود با FXP و Fox 21 هیجان‌زده است.

فصل اول سریال True Detective در سال ۲۰۱۴ میلادی با بازی مک‌کانهی و «وودی هارلسون» موفقیت بسیاری کسب کرد که منجر به ساخت دو فصل دیگر در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ شد. پیزولاتو خالق True Detective در سال‌های اخیر به جز این سریال، نگارش فیلمنامه‌ی بازسازی The Magnificent Seven را هم به عهده داشت. متیو مک‌کانهی در حال حاضر فیلم The Gentlemen به کارگردانی گای ریچی را روی پرده‌ی سینماها دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا