رایان مورفی همچنان روی ساخت اسپین‌آف سریال American Horror Story تاکید دارد

باز هم رایان مورفی

سریال American Horror Story

به‌زودی یک اسپین‌آف جدید برای سریال American Horror Story از شبکه‌ی تلویزیونی FX منتشر می‌شود.

سریال محبوب American Horror Story سالیان زیادی است که طرفداران عناوین ترسناک را با خود همراه کرده و از سال ۲۰۱۱ تا کنون ۹ فصل از آن منتشر شده است. داستان‌ هر فصل این مجموعه‌ی جذاب با فصل دیگر متفاوت است اما معمولا بازیگرهای اصلی این سریال تغییر نمی‌کنند. از شناخته شده‌ترین هنرپیشه‌های سریال American Horror Story می‌توان به ایوان پیترز، سارا پالسون، اِما رابرتس و جسیکا لنج اشاره کرد. جالب است بدانید خواننده‌ی مطرح و شناخته ‌شده، لیدی گاگا، در فصل Hotel این سریال نقش‌آفرینی داشته است.

رایان مورفی، نویسنده‌ی American Horror Story، قصد دارد پروژه‌ی جدیدی را شروع کند و داستان‌های جذاب خود را در قالب یک سریال جدید، در اختیار طرفداران ژانر ترسناک قرار دهد. طبق گفته‌ی مورفی، مجموعه‌ی جدیدی که قرار است ساخته‌ شود، اسپین‌آف سریال داستان ترسناک آمریکایی به‎‌حساب می‌آید و از شبکه‌ی FX منتشر می‌شود.

اریک شریر، رئیس تلویزیون FX می‌گوید:

ما نمی‌توانیم بیش از این برای فهرست جدید خود و بازگشت این مجموعه در سال آینده، هیجان‌زده باشیم. سه ماه اخیر زمان فوق‌العاده‌ای برای عرضه‌ی FX از شبکه‌ی Hulu محسوب می‌شود که باعث تغییراتی در تجارت ما شده است. ما به نیرو و توانایی‌های خود برای مجموعه‌های تلویزیونی FX که از شبکه‌ی Hulu منتشر می‌شود، ادامه می‌دهیم و FX را در این پلتفرم‌ سرویس استریمینگ به طور قوی‌تر، مرتبط‌تر و قابل دسترس‌تر قرار می‌دهیم.

هنوز عوامل این سریال جذاب و نویسنده‌ی شناخته‌ شده، رایان مورفی، درمورد جزئیات اسپین‌آف سریال داستان ترسناک آمریکایی اطلاعاتی ارائه نکرده‌اند و تاریخ شروع تولید آن مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا