جرد لتو احتمالا در فیلم Tron 3 نقش‌آفرینی می‌کند

دیزنی به‌دنبال ساخت ادامه‌ی این فرنچایز است

جرد لتو در Tron 3

ستاره‌ی محبوب موسیقی و سینما، جرد لتو، احتمالا در فیلم Tron 3 که توسط والت دیزنی ساخته می‌شود، ایفای نقش دارد.

اخیرا شایعات زیادی مبنی بر ساخت دنباله‌ی فیلم Tron: Legacy و به‌طور کلی سری علمی تخیلی Tron شنیده می‌شود. این فرنچایز سابقه‌ی دیرینه‌ای دارد و انتشار اولین نسخه‌ی آن به سال ۱۹۸۲ برمی‌گردد.

طبق اطلاعاتی که نشریه‌ی The Disinsider منتشر کرده، فیلم Tron 3 در حال حاضر در مرحله‌ی پیشرفت قرار دارد و عوامل آن مشغول انتخاب بازیگرهای این عنوان هستند. گفته می‌شود بازیگر فیلم‌های Suicide Squad و Morbius، جرد لتو، در این اثر علمی تخیلی ایفای نقش می‌کند. البته، این احتمال هم وجود دارد که تعدادی از بازیگران Tron: Legacy (جف بریجز، گرت هدلند، اولیویا وایلد) در قالب نقش‌های قبلی خود در فیلم جدید حاضر شوند. لازم به ذکر است که هنوز کارگردان این فیلم مشخص نشده و نمی‌دانیم سازنده‌ی Tron بعدی چه کسی خواهد بود.

با وجود آن‌که بسیاری از سایت‌ها و منابع خبری در مورد تولید این عنوان اطمینان ندارند، سایت The Playlist شروع پروژه‌ی Tron 3 و نقش آفرینی جرد لتو را به عنوان نقش اصلی فیلم، تایید کرده است. از طرفی دیگر میچل لیب، رئیس بخش موسیقی و موسیقی متن در دیزنی، در مصاحبه‌ای که اخیرا با پادکست Light the Fuse داشته، گفته اخیرا با گروه Daft Punk صحبتی داشته و با آن‌ها پیرامون موسیقی سومین فیلم Tron گفتگو کرده است. Daft Punk یکی از گروه‌هایی شمرده می‌شود که عوامل فیلم Legacy از موسیقی آن‌ها استفاده کرده‌اند. همچنین میچل لیب در مصاحبه‌ی اخیر خود با این پادکست، تایید کرده که دیزنی به دنبال ساخت فیلم جدیدی از فرنچایز Tron است.

با توجه به اخبار ذکر شده و گفته‌های رئیس بخش موسیقی و موسیقی متن والت دیزنی، تصمیم تولید فیلم Tron 3 توسط دیزنی گرفته شده و این فیلم به‌زودی به مرحله‌ی ساخت می‌رسد. با این وجود، حضور جرد لتو در این عنوان علمی تخیلی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا