کمیک کراس‌اور ترنسفورمرز و ترمیناتور اوایل سال آینده‌ی میلادی عرضه می‌شود

همکاری IDW و Dark Horse برای خلق داستانی جدید

کراس‌اور ترنسفورمرز و ترمیناتور

دو شرکت دارک هورس کامیکس و آی‌‌دی‌دبلیو پابلیشینگ قصد دارند تا کراس‌اور ترنسفورمرز و ترمیناتور را تحت عنوان Transformers Vs. The Terminator به بازار عرضه کنند.

از زمان خلق نخستین کمیک بوک کراس‌اُور در سال ۱۹۶۴ تاکنون، تمایل شرکت‌های فعال در این صنعت به خلق چنین آثاری افزایش پیدا کرده است؛ به‌طوری که هر چند وقت یکبار دو شرکت تصمیم به همکاری گرفته و کراس‌اور محبوب‌ترین محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند. در چنین شرایطی، حالا نوبت به ترنسفورمرز و ترمیناتور رسیده است تا یک کراس‌اور میان آن‌ها شاهد باشیم.

شرکت‌های دارک هورس کامیکس و آی‌‌دی‌دبلیو پابلیشینگ قرارداد همکاری را امضا کردند که به‌واسطه‌ی آن شاهد انتشار کراس‌اور ترنسفورمرز و ترمیناتور تحت عنوان Transformers Vs. The Terminator خواهیم بود. این کمیک بوک چهار قسمتی به‌صورت ماهانه منتشر شده و اولین قسمت آن در مارس سال آینده‌ی میلادی به بازار عرضه خواهد شد. وظیفه‌ی نوشتن داستان‌ها بر عهده‌ی یک تیم سه نفره متشکل از دیوید ماریوت (David Mariotte)، جان باربر (John Barber) و جان والتز (Tom Waltz) قرار دارد. الکس میلن (Alex Milne) هم قرار است تصاویر این کمیک بوک‌ها را آماده کند. در ادامه می‌توانید توضیحات خالقان این اثر را مطالعه کنید:

یک کراس‌اور حماسی که به‌واسطه‌ی داستانی پر پیچ و خم، نگاهی نو به دو مفهوم حمله‌ی بیگانگان و ربات‌های مسافر در زمان خواهد داشت.

جان باربر که پیش از این روی دو سری از کمیک بوک‌های ترنسفورمرز کار کرده بود، درباره‌ی کراس‌اور Transformers Vs. The Terminator گفت:

وحشت و هیجان زیادی که از تماشای The Terminator به من دست داد را به یاد می‌آوردم. علی‌رغم اینکه صد بار به تماشای این فیلم نشستم، همچنان باعث افزایش ضربان قلب من می‌شود. طی‌ سال‌های گذشته بارها روی ترنسفورمرز کار کردم. اکنون این فرصت فرا رسیده تا دو جهان رباتیک را با هم ترکیب کرده و ببینیم شخصیت‌های کدام یک پیروز خواهند شد. این فرصت آنقدر هیجان‌انگیز است که به این‌ راحتی‌ها نمی‌توان از کنارش گذشت.

الکس میلن، تصویرگر کراس‌اور ترنسفورمرز و ترمیناتور از علاقه‌ی زیادش به این دو فرنچایز گفت:

ترنسفورمرز، بخش بزرگی از دوران کودکی من بود. عاشق این فرنچایز بودم و دوست داشتم ببینم آپتیموس پرایم چطور نقشه‌های مگاترون را نقش بر آب می‌کند. بعدها، به تماشای The Terminator نشستم که مرا با دو ایده‌ی ربات‌های انسان‌نما و فرستادن ربات‌های قاتل به گذشته برای از بین بردن یک هدف مشخص شگفت‌زده کرد. حال که به فردی بالغ تبدیل شده‌ام، خوشحال هستم روی پروژه‌ای کار می‌کنم که این دو فرنچایز را در کنار هم قرار داده است.

لازم به ذکر است که اولین قسمت این کمیک بوک‌ها در نسخه‌های مختلفی عرضه شده و تصویر روی جلد هر یک متفاوت خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا