#مهسا_امینی

اولین نگاه به شخصیت میراژ در تصاویر پشت صحنه Transformers: Rise of the Beasts

میراژ یک آتوبات است

تصاویر پشت صحنه Transformers: Rise of the Beasts

اکانت توییتری TFsource – Toy Store که با محوریت تبدیل شوندگان فعالیت دارد، نخستین تصاویر پشت صحنه Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرده است.

در پی روند نزولی‌ای که مجموعه Transformers در پیش گرفت، پارامونت پیکچرز و هاسبرو تصمیم گرفتند یک تغییر اساسی در ساختار مجموعه به وجود بیاورند. در همین راستا، قسمت جدید با تمرکز بر داستان ساخته شد و تحت عنوان Bumblebee در سال ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد. این اثر نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه موفق شد رقم قابل‌توجهی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رسانده و بدین ترتیب، شرایط را برای ساخت آثار بیشتر مهیا کند. به لطف گزار‌ش‌ها و شایعه‌های مختلف، طرفداران تبدیل شوندگان طی سال‌های گذشته مطمئن بودند قسمت جدید در دست ساخت قرار دارد اما نمی‌دانستند فیلمنامه روی کدام شخصیت‌ها تمرکز داشته یا کدام چهره‌های مشهور در ساختش مشارکت خواهند داشت.

پارامونت پیکچرز اوایل ماه جاری شمسی یک رویداد آنلاین برگزار کرد تا اولین اطلاعات رسمی پیرامون Transformers 7 را به اشتراک بگذارد. با توجه به جزئیات موجود، فیلم مزبور رسما Transformers: Rise of the Beasts نامگذاری شده و همان‌طور که از نامش می‌تون حدس زد، اقتباس سریال انیمیشنی Beast Wars: Transformers است. استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) که نام‌های Creed و Creed 2 در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود، وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد. پارامونت همچنین در جریان رویداد تایید کرد فاز فیلمبرداری هم اکنون آغاز شده است.

اکانت TFsource – Toy Store که در توییتر فعالیت کرده و مطالبش روی تبدیل شوندگان تمرکز دارند، اخیرا تصاویر پشت صحنه Transformers: Rise of the Beasts را به اشتراک گذاشته است. یکی از تصاویر دو خودو پورشه نقره‌ای را در کنار هم نشان می‌دهد. به عقیده گروهی از طرفداران، خودروهای پورشه قطعا برای نمایش یک آتوبات به نام میراث مورد استفاده قرار می‌گیرند. بد نیست بدانید آخرین حضور این ربات به Transformers: Age of Extinction مربوط می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر پشت صحنه را مشاهده کنید:

Transformers: Rise of the Beasts یک دنباله برای Bumblebee و یک پیش درآمد برای فیلم‌های تبدیل شوندگان است که توسط مایکل بی (Michael Bay) کارگردانی شدند. تمرکز اصلی داستان روی دو انسان قرار دارد که طی اتفاقاتی درگیر نبردی میان مکسیمال‌ها، پری‌دیکن‌ها و تریسان‌ها می‌شوند. یکی از آن‌ها نوا نام داشته و یک تکنیسین برق است. دومین شخصیت اصلی هم یک محقق به شمار می‌رود. در ضمن، تعدادی از چهره‌های آشنا مانند آپتیموس پرایم و بامبل‌بی در داستان حضور دارند. به گفته سازندگان، Rise of the Beasts فاش می‌کند چرا آپیتموس به متحدی برای انسان‌ها تبدیل شد.

تا به این لحظه تنها سه نفر از اعضای تیم بازیگری رسما معرفی شده‌اند. آنتونی راموس (Anthony Ramos) به عنوان نوا جلوی دوربین می‌رود. دومینیک فلش‌بک (Dominique Fishback) و لائورن ولز (Lauren Velez) هم به ترتیب نقش‌های محقق و مادر نوآ را بر عهده گرفته‌اند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین قسمت تبدیل شوندگان از تاریخ ۳ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا