عنوان جدید سری Transformers توسط کارگردان Toy Story 4 ساخته می‌شود

بازگشت اپتیموس پرایم و مگاترون

عنوان جدید سری Transformers توسط کارگردان Toy Story 4 ساخته می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
Transformers

انیمیشن جدید سری Transformers توسط استودیو پارامونت و Hasbro و به کارگردانی جاش کولی در دست ساخت است.

سری Transformers یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای شناخته شده‌ی در سبک علمی تخیلی شمرده می‌شود که اولین نسخه‌ی آن به سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد. تا کنون انیمیشن‌های بسیاری از این سری ساخته شده که آخرین آن Bumblebee محصول سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شود. حالا استودیو پارامونت و eOne با همکاری هاسبرو، مشغول ساخت جدیدترین انیمیشن فرنچایز ترنسفرمرز هستند.

طبق اخبار منتشر شده، هشتمین نسخه‌ی Transformers قرار است توسط کارگردان Toy Story 4، جاش کولی، ساخته شود. کولی تا کنون موفقیت‌های قابل توجهی داشته که یکی از آن‌ها گرفتن جایزه‌ی اسکار به همراه جوناس ریورا و مارک نیلسن برای Toy Story 4 است. همچنین او در سال ۲۰۱۵ برای فیلم Inside Out نامزد جایزه‌ی اسکار شد. لازم به ذکر است که اندرو بارر و گابریل فراری، فیلمنامه‌ نویس‌های انیمیشن جدید ترنسفرمرز هستند. این دو نویسنده‌ی شناخته شده، خلق فیلمنامه‌ی عنوان Ant-Man and the Wasp را در کارنامه‌ی خود دارند.

هنوز نام هشتمین انیمیشن سری Transformers نامشخص است و اطلاعاتی از زمان عرضه‌ی آن منتشر نشده، اما به‌نظر می‌رسد فیلم جدید قرار است حول محور دو شخصیت اصلی یعنی اپتیموس پرایم و مگاترون باشد.

به جز خبر ساخت قسمت جدید ترنسفرمرز، حضور کارگردان Toy Story 4 در این پروژه، طرفداران این دو فرنچایز را هیجان‌زده کرده و باعث شده تا دوست‌داران این دو سری محبوب، به‌شدت در انتظار ساخته‌ی جدید استودیو پارامونت و جاش کولی باشند.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا