تام مک‌گراث، کارگردان انیمیشن Boss Baby 2 خواهد بود

بازگشت McGrath

تام مک‌گراث، کارگردان انیمیشن Boss Baby 2 خواهد بود بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ سینمای جهان
کارگردان انیمیشن Boss Baby 2

بر اساس گزارشی که سایت ددلاین روز گذشته آن را منتشر کرده است، همان طور که انتظار می‌رفت، تام مک‌گراث، کارگردان انیمیشن Boss Baby 2 خواهد بود.

Boss Baby 2 قرار است ادامه‌ای بر نسخه‌ی اول این فیلم باشد که در اسفند ماه 1395 (مصادف با مارچ 2017 میلادی) منتشر شده بود و توانست نقد‌های مثبتی را هم از بیشتر منتقدان دریافت کند. علاوه بر این، استقبال مردم هم از این انیمیشن دوست داشتنی قابل قبول بود؛ تا حدی که قسمت اول انیمیشن Boss Baby یا همان بچه رییس، توانست بیش از 528 میلیون دلار فروش داشته باشد. این درآمد در حالی نصیب سازندگان Boss Baby شد که بودجه ساخت این انیمیشن، 125 میلیون دلار بود.

در فیلم Boss Baby 2، باز هم الک بالدوین (Alec Baldwin) شصت و یک ساله به جای شخصیت اصلی داستان یعنی همان بچه رییس، صداپیشگی خواهد کرد. تام مک‌گراث (Tom McGrath) هم مانند قسمت اول این انیمیشن، کارگردان انیمیشن Boss Baby 2 خواهد بود. او پیش از این سه گانه Madagascar را برای شرکت دریم‌ورکس (Dreamwork) کارگردانی کرده است.

به طور کلی، پنج انیمیشنی که با کارگردانی او به معرض نمایش گذاشته شده است، باعث شده تا درآمدی بیش از 2.7 میلیارد دلار نصیب شرکت دریم‌ورکس شود.

محبوبیت نسخه‌ی اول فیلم Boss Baby موجب شد تا اسپین‌آف آن به صورت یک سریال از شبکه پرطرفدار نت‌فلیکس پخش شود. تا به امروز 26 قسمت از این انیمیشن که The Boss Baby: Back in Business نام دارد، پخش شده است.

دقیقا دو سال پیش، دریم‌ورکس و یونیورسال (Universal Pictures) ساخت قسمت دوم انیمیشن محبوب Boss Baby را تایید کردند و حالا هم کارگردان انیمیشن Boss Baby 2 مشخص شده است. شاید جالب باشد بدانید که جف هرمن، تهیه کنندگی این انیمیشن را به عهده خواهد داشت؛ کسی که پیش از این، فیلم‌های Bilby و Bird Karma را در کارنامه خود دارد.

Boss Baby 2 در تاریخ 6 فروردین 1400 (مصادف با 26 مارچ 2021 میلادی) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا