تاریخ اکران لایو اکشن تام و جری هم با تاخیر مواجه شد

تا پایان زمستان برای دیدن این فیلم باید صبر کنید

تاریخ اکران لایو اکشن تام و جری

شرکت برادران وارنر بعد از تغییر در تاریخ نمایش فیلم‌های Tenet و Wonder Woman 1984 تصمیم گرفت تا تاریخ اکران لایو اکشن تام و جری را هم به تاخیر بیاندازد.

شش فیلم مورد انتظاری که قرار بود در سال جاری یا سال آینده توسط شرکت Warner Bros. Pictures روی پرده‌های نقره‌ای سینماها به نمایش دربیایند، با تاخیر در تاریخ اکرانشان مواجه شدند. ساخته‌ی جدید کریستوفر نولان یعنی تنت، به رغم اصرار کادر تولید به خصوص خود نولان، با دو هفته تاخیر به نمایش درمی‌آید. از طرفی دیگر هم فیلم ابرقهرمانی زن شگفت انگیز 1984 با حدود دو ماه تاخیر، اکران خواهد شد.

این موضوع شامل حال فیلم‌های Matrix 4 و Godzilla vs. Kong هم می‌شود و تاریخ اکران این دو فیلم مورد انتظار هم با تاخیر مواجه شده است.

یکی دیگر از مورد انتظارترین آثار شرکت برادران وارنر، لایو اکشن تام و جری است که قرار بود اواخر سال جاری میلادی روی پرده‌های سینما برود اما امروز، به تایید رسید که این فیلم هم با تاخیر منتشر خواهد شد.

متاسفانه همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا، باعث شد تا بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها با تاخیرهای چشمگیری در تاریخ عرضه مواجه شوند؛ البته در این میان آثاری هم وجود دارند که مراحل تولید آن‌ها با مشکلاتی عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند و هیچ حدسی برای زمان انتشار آن‌ها وجود ندارد.

با این حال به نظر می‌رسد که مشکلات ناشی از این اپیدمی، تاریخ اکران لایو اکشن تام و جری را تنها چند ماه به تعویق انداخته است و این فیلم کمدی در پنجمین روز از ماه مارس سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

کلویی گریس مورتز، مایکل پنا، کالین جاست و کین دیونگ از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی خواهند کرد؛ همچنین توسعه‌دهندگان این لایو اکشن از صداهای از پیش ضبط شده‌ی ویلیام هانا (یکی از خالقان Tom & Jerry) و مل بلانک برای صداهای این موش و گربه‌ی دوست‌داشتنی استفاده خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا