تاریخ اکران Cherry با نقش‌آفرینی تام هالند مشخص شد

انتشار اولین تصاویر

تاریخ اکران Cherry

وب سایت Vanity Fair با انتشار یک گزارش اختصاصی نه تنها نخستین تصاویر رسمی را به اشتراک گذاشت، بلکه تاریخ اکران Cherry را هم اعلام کرد.

جو روسو (Joe Russo)، آنتونی روسو (Anthony Russo) و تام هالند (Tom Holland) نخستین بار در جریان ساخت Captain America: Civil War همکار شدند و سپس مشترکا روی سومین و چهارمین فیلم انتقامجویان کار کردند. برادران روسو بعد از اکران Avengers: Endgame تصمیم گرفتند برای مدتی از دنیای ابرقهرمانان فاصله گرفته و تمرکزشان را روی AGBO قرار دهند؛ شرکتی فیلمسازی که در سال ۲۰۱۶ میلادی تاسیس کرده بودند.

یکی از پروژه‌هایی که برادران روسو پس از Avengers: Endgame جلوی دوربین برده‌اند یا در ساختشان مشارکت داشته‌اند، Cherry است. این فیلم درام و جنایی بر اساس رمانی به همین نام نوشته‌ی نیکو واکر (Nico Walker) ساخته شد. داستان حول محور پسری جوان می‌چرخد که بنا به دلایلی از ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه انصراف داده و به ارتش می‌پیوندد.

بعد بازگشت از عراق شرایط خوبی نداشته و به اپیوئید (ترکیبی شبیه به مرفین) اعتیاد پیدا کرده است. با ادامه یافتن این روند، پول‌هایش به اتمام رسیده و مجبور به سرقت از بانک می‌شود. تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر به عنوان پروتاگونیست قصه جلوی دوربین ظاهر شده است. سی‌یرا براوو (Ciara Bravo‎) هم نقش امیلی معشوقه‌ی شخصیت اصلی را بر عهده دارد.

Vanity Fair با انتشار یک مطلب اختصاصی علاوه بر اعلام تاریخ اکران Cherry تصاویر جدیدی را هم از این فیلم مهیج و مورد انتظار منتشر کرده است. بر این اساس، جدیدترین ساخته‌ی برادران روسو از تاریخ ۷ اسفند (مصادف با ۲۶ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد. آن دسته از علاقه‌مندانی که تمایلی برای حضور در مکان‌های شلوغ مانند سینما ندارند، می‌توانند تا ۲۲ اسفند (مصادف با ۱۲ مارس) منتظر بمانند.

با فرا رسیدن این تاریخ، اقتباس سینمایی رمان چری از طریق اپل تی‌وی پلاس قابل‌تماشا خواهد بود. در ضمن، نخستین تصاویر هیچ گونه جزئیات مهمی را شامل نشده و تنها شخصیت اصلی داستان را در شرایط مختلف نشان می‌دهد: زمانی که به عنوان سرباز در عراق خدمت می‌کرد، یک معشوق که ظاهرا می‌تواند تکیه‌گاهی بسیار خوبی به عنوان دختر مورد علاقه‌اش باشد و یک سارق بانک.

تام هالند می‌داند شهرت به واسطه‌ی ایفای نقش مرد عنکبوتی اتفاق بزرگی است اما نمی‌خواهد علاقه‌مندان به فیلم و سریال او را تنها با همین یک نقش بشناسند. از همین رو، طی سال‌های گذشته نقش‌های جدی و متفاوتی را پذیرفته که برای مثال می‌توان به The Devil All the Time اشاره کرد. او فیلم Uncharted را هم در دست ساخت دارد که فیلمبرداری‌اش به پایان رسیده و فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد. هالند پس اتمام کارش با اقتباس سینمایی آنچارتد به Spider-Man 3 پیوست و در کنار دیگر بازیگران دنیای سینمایی مارول، مشغول ضبط صحنه‌های این پروژه است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا