فیلم سینمایی Uncharted از قسمت چهارم بازی‌ الهام می‌گیرد

تام هالند بازیگر نقش نیتن دریک، قسمت چهارم آنچارتد را یکی از بازی‌های مورد علاقه‌اش عنوان کرد

فیلم سینمایی Uncharted قسمت چهارم

«تام هالند» بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول و ایفاگر نقش «نیتن دریک» در فیلم سینمایی Uncharted اعلام کرد که این اقتباس از قسمت چهارم بازی‌ الهام خواهد گرفت.

هالند در مصاحبه با خبرنگاران IGN که در مراسم فرش قرمز انیمیشن Onward انجام شد، گفت که قسمت چهارم Uncharted یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ی اوست و روی داستان فیلم سینمایی هم تاثیراتی گذاشته است.

اگر صادق باشم، یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ی من چهارمین بازی آنچارتد است… غیر قابل باور است. بسیاری از الهامات فیلم به طور مشخص از آن بازی می‌آید.

اتفاق هیجان‌انگیزی بود وقتی من با تام راتمن (از مدیران Sony Pictures) نشستم و با هم درباره‌ی بازی‌های ویدیویی صحبت می‌کردیم و من گفتم که «اوه، من آنچارتد را تمام کردم» و او گفت «خب، چرا تو نیتن دریک را بازی نمی‌کنی؟». یادم می‌آید که گفتم «من حاضرم هر کاری برای بازی کردن نیتن دریک بکنم. لطفا. این شگفت‌انگیز می‌شود.» پس بله، ما فیلمبرداری را تا چهار هفته‌ی دیگر شروع می‌کنیم.

در ادامه‌ی مصاحبه از هالند درباره‌ی نسخه‌ی جوان‌تر نیتن دریک سوال شد و این‌که آیا شخصیت او بر اساس بازی‌هاست یا روی شخصیت خود هالند بنا شده است.

به طور حتم الهامات زیادی از بازی‌ها می‌آیند، ولی این یک نسخه‌ی بسیار جوان و رویکردی تازه به این شخصیت است، چون که مشخصا ما او را وقتی جوان‌تر بود خیلی ندیدیم.

این فیلم بسیار عالی‌ و البته جهانی‌ست. ما به دور دنیا سفر می‌کنیم، مکان‌های شگفت‌انگیزی را می‌بینیم و من و مارک والبرگ قرار است یک تابستان عالی را کنار هم بگذرانیم.

ایده‌ی ساخت اقتباس سینمایی Uncharted حدود یک دهه‌ی پیش مطرح شد، اما مدام با حواشی مختلف نظیر تغییر کارگردان دست و پنجه نرم می‌کرد. پیش از این افرادی چون Shawn Levy و Joe Carnahan قرار بود پروژه‌ی ساخت را به دست بگیرند که در نهایت کنار رفتند. آخرین شایعات حاکی از آن بود که Rueben Fleischer کارگردان فیلم‌های Zombieland و Venom این مسئولیت را بر عهده گرفته است. شرکت سونی پیکچرز قصد اکران این فیلم را در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا