برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تام هیدلستون از آینده سریال Loki در دنیای مارول می‌گوید

آیا فصل سومی در کار خواهد بود؟

تام هیدلستون از آینده سریال Loki در دنیای مارول می‌گوید ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
آینده سریال Loki

آینده سریال Loki پس از اتمام فصل دوم آن مشخص نبوده و حتی ستاره دنیای سینمایی مارول نیز از آینده این مجموعه خبر ندارد.

پایان بندی فصل دوم سریال تلویزیونی لوکی برای بسیاری از طرفداران مسحورکننده بود. جایی که سفر این شخصیت به نقطه‌ای می‌رسید که طرفداران مطمئن نباشند دیگر چه زمانی می‌توانند این شخصیت محبوب را در دنیای مارول ملاقات نمایند. اکنون کاشف به عمل آمده که حتی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازیگر اصلی این سریال که وظیفه به تصویر کشیدن و ایفای نقش شخصیت لوکی را برعهده دارد نیز از این ماجرا مطلع نیست.

هیدلستون به تازگی در نمایش زنده جیمی کیمل (Jimmy Kimmel Live!) حضور به عمل آورده و در پاسخ به سوالاتی که پیرامون این مسئله وجود دارد، بدین شکل اظهار داشته که حتی او هم نمی‌داند که آیا این شخصیت بازگشتی خواهد داشت یا خیر. با این حال به این مسئله اشاره داشت که از سرانجام سریال و نقطه‌ای که داستان شخصیت لوکی به اتمام می‌رسید بسیار خوشحال است.

هیدلستون این گونه بیان داشت که “من نمی‌دانم. من واقعا نمی‌دانم. من می‌دانم که ما در فصل دوم از نظر داستانی به سرانجام مشخصی رسیدیم که بسیار باعث خوشحالی و رضایت من است.”

“من از این مسئله آگاه هستم که او انتخاب‌های جالبی در طول سفر خود می‌کند که شاید از او تصویر یک شخصیت شرور بسازد. او در روزگاری انتخاب‌های اشتباهی داشته است. تلاش برای تصرف شهر نیویورک که سبب شد گروه Avengers شکل بگیرد تا جلوی کار او را بگیرد سبب می‌شود از او چنین برداشتی باشد. من دوست دارم اینطور تصور کنم که 14 سال بعد، او تصمیاتی گرفته که اندکی سخاوتمندانه‌تر، محبت‌آمیزتر و قهرمانانه‌تر به شمار می‌روند.”

به این ترتیب آینده سریال Loki و احتمال وجود فصل سومی برای آن در حال حاضر مشخص نبوده و حتی شخصیت اصلی آن نیز اطلاعی از این موضوع ندارد و مسئله‌ای محسوب می‌شود که تنها گذر زمان به آن پاسخ خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments