تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Top Gun: Maverick منتشر شد

تام کروز بازهم حماسه می‌آفریند

تریلر جدید فیلم Top Gun: Maverick منتشر شده و از ماجرای هوانورد محبوب با هنرنمایی تام کروز می‌گوید. طرفداران تام کروز به خوبی می‌دانند که این فیلم Top Gun بود که باعث شناخته شدن و محبوبیت تام کروز شد و بعدها فرنچایزی را تشکیل داد و هرکسی که به پرواز و خلبانی علاقه داشت، عاشقش شد. 

دنباله جدید فیلم تاپ گان که پس از سال‌ها انتظار و جنجال اکنون در آینده‌ای نزدیک اکران خواهد شد، به ماجرای جدید ستوان پیت ماوریک میچل با بازی تام کروز می‌پردازد که اکنون از مدرسه آموزشی نخبگان نبرد هوایی نیروی دریایی در کالیفرنیا (معروف به «تاپ گان») فارق‌التحصیل شده و اکنون خود او مربی یک تیم از کارآموزان جدید است. 

تریلر فیلم Top Gun: Maverick

یکی از جذاب‌ترین موضوعاتی که در رابطه با این اثر وجود دارد، استفاده از یک پرواز واقعی است. به این معنا که در ساخت این فیلم تام کروز و همکارانش واقعاً وارد یک هواپیمای در حال پرواز شده‌اند و فیلمبرداری صحنه‌های پرواز، همگی واقعی هستند. دوربین‌های فیلمبرداری داخل هواپیما کار گذاشته شده‌اند و هواپیما در حقیقت در آسمان به پرواز در آمده است. 

تام کروز در مراسم کامیک کان سال ۲۰۱۹ عنوان کرده است که هر چیزی در فیلم تاپ گان ۲ می‌بینیم واقعی بوده و آن‌ها تلاش می‌کنند تا مخاطبین نیز مانند تیم سازنده این اثر و خلبان‌های واقعی، از یک پرواز حقیقی لذت ببرند و تمام هیجان این ماجراجویی را ریز به ریز تجربه کنند. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا