برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

حادثه‌ای غیرمنتظره سر صحنه فیلمبرداری Mission: Impossible 7؛ کروز در نقش یک ناجی ظاهر شد

تعداد تصاویر به رقم ۱۰ می‌رسد

حادثه‌ای غیرمنتظره سر صحنه فیلمبرداری Mission: Impossible 7؛ کروز در نقش یک ناجی ظاهر شد ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 7

وب سایت Daily Mail اخیرا تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 7 را منتشر کرده که از یک صحنه‌ی دلهره‌آور تهیه شده‌اند.

چندی پیش یک فایل صوتی از صحنه‌ی فیلمبرداری Mission: Impossible 7 به فضای مجازی راه یافت که شامل فریادهای تام کروز (Tom Cruise) به خاطر عدم پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی می‌شد. در پی انتشار، عده‌ای از کاربران فضای مجازی به مخالفت با رفتار ستاره هالیوود پرداخته و تاکید کردند او حق ندارد با دست‌اندرکاران این گونه رفتار کند. گروه دیگری از کاربران فضای مجازی نظر متفاوتی داشته و حق را به کروز دادند. آن‌ها معتقد بودند کووید-۱۹ تهدید بزرگی بوده و بازیگر نقش اصلی به خاطر جدیت بالایش باید مورد تقدیر قرار بگیرد. این اتفاق، آخرین باری بود که قسمت جدید ماموریت غیرممکن به سرخط خبرها تبدیل شد. اینطور که به نظر می‌رسد، زمانش فرار رسیده تا اتفاق مزبور تکرار شود.

کریستوفر مک‌کواری فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی اخیرا تصویر قابل‌توجهی را در حساب اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت. این تصویر به پشت صحنه ماموریت غیرممکن 7 تعلق داشته و تام کروز را نشان می‌دهد که از یک قطار در حال حرکت آویزان شده است. مدتی پیش از اینکه مک‌کواری تصویر را منتشر کند، وب سایت Daily Mail عکس‌های را روی خروجی خود قرار داد که از همین صحنه تهیه شده‌اند. با توجه به تصاویر، تام کروز تنها فردی نبود که باید روی قطار در حال حرکت جلوی دوربین می‌رفت و هایلی اتول (Hayley Atwell) هم حضور داشته است.

با توجه به عکس‌های Daily Mail، تام کروز و هیلی اتول مشغول نقش‌آفرینی جلوی دوربین بودند که یکی از فیلمبردار‌ها تعادل خود را از دست داده و در آستانه آویزان شدن از قطار در حال حرکت قرار می‌گیرد. کروز که متوجه این اتفاق می‌شود، خودش را به سرعت به فیلمبردار رسانده و او را می‌گیرد؛ اقدامی که نشان می‌دهد ستاره هالیوود شجاعت گذشته را از دست نداده و همچنان از انجام کارهای خطرناک ترسی ندارد. البته باید به یک نکته توجه داشت. کروز و فیلمبردار هر دو به طناب‌های نگهدارنده بسته شده بودند. در ادامه می‌توانید تصاویر پشت صحنه Mission: Impossible 7 را مشاهده کنید:

هایلی اتول از نام‌های جدیدی به شمار می‌رود که برای نقش‌آفرینی در Mission: Impossible 7 به مجموعه پیوسته‌اند. پارامونت پیکچرز و دست‌اندرکاران پروژه تا به اینجای بسیار سخت‌گیرانه عمل کرده و اجازه نداده‌اند هیچ اطلاعاتی از نقش اتول در داستان به بیرون درز پیدا کند. با این حال، تصاویر پشت صحنه‌ای که تا به امروز به فضای مجازی راه یافته‌اند، تایید می‌کنند اتول یکی از نقش‌های اصلی را ایفا خواهد کرد؛ نقشی که حضور نسبتا زیادی جلوی دوربین دارد.

پارامونت پیکچرز اخیرا برنامه‌ریزی‌های خود را بار دیگر تغییر داده است. قسمت‌های هفتم و هشتم ماموریت غیرممکن قرار بود در تاریخ‌های ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹۱ نوامبر سال۲۰۲۱) و ۱۴ مرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۵ آگوست سال ۲۰۲۲) روی پرده نقره‌ای بیایند اما علاقه‌مندان حالا باید تا ۶ خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۷ مه سال ۲۰۲۲) و ۱۶ تیر سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۷ جولای سال ۲۰۲۳) منتظر بمانند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments